Průmyslové rohože

Průmyslové rohože jsou důležitým prvkem, který přispívá k větší pohodě, bezpečí a ochraně zdraví vašich pracovníků, zvláště pak, pokud musí stát celý den na svých nohou. Rohože jsou vyrobeny z materiálu, který pomáhá oddalovat nástup únavy a zabraňuje jednostrannému zatížení páteře, které vede k bolestem zad a jejich deformaci. Konstrukce rohoží umožňuje neustálý pohyb - jemné mikropohyby svalstva dolních končetin a tím povzbuzuje krevní oběh v celém těle. Použitím rohože tak odstraníte dlouhé stání na tvrdém podkladu, které může zapříčinit bolest svalů a kloubů, deformaci nožní klenby a nakonec také bolesti páteře.

Průmyslové rohože jsou vyráběny z materiálů, které jsou bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Nabízíme je v mnoha variantách a modifikacích tak, aby splnily náročné požadavky dnešního moderního průmyslu. V naší nabídce najdete rohože s antistatickými vlastnostmi, nehořlavé, drenážní, nevodivé a další.

Velkou výhodou je také fakt, že PVC vrstvy průmyslových rohoží jsou vyrobeny bez použití DOP (=dioktylftalát), tj.  bez aditiva používaného k měkčení PVC. Tato látka není stabilní a postupně se uvolňuje do vzduchu, vody i půdy a způsobuje vážné zdravotní problémy. Proto výrobce průmyslových rohoží toto změkčovadlo vyřadil ze svých receptur.

S výběrem vhodného typu rohože právě pro potřeby Vašeho pracoviště Vám pomohou naši vyškolení produktoví specialisté.

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.