Průmyslové rohože

Průmyslové rohože NOTRAX jsou prvkem, který přispívá k větší pohodě a bezpečí Vašich pracovníků, zvláště pak, pokud musí stát celý den na svých nohou. Tyto rohože jsou vyrobené z materiálu, který pomáhá oddalovat nástup únavy. Jejich konstrukce umožňuje neustálý pohyb - jemné mikropohyby svalstva dolních končetin a tím povzbuzují krevní oběh v celém těle. Dlouhé stání na tvrdém podkladu může zapříčinit bolest svalů a kloubů, deformaci nožní klenby a nakonec také bolesti páteře.

Průmyslové rohože jsou vyráběny z materiálů, které jsou z hlediska současného poznání za normálních podmínek bezpečné. Nabízíme je v mnoha variantách a modifikacích tak, aby splnily náročné požadavky dnešního moderního průmyslu. V naší nabídce najdete rohože s antistatickými vlastnostmi, nehořlavé, drenážní, nevodivé a další...

Velkou výhodou je také fakt, že PVC vrstvy průmyslových rohoží NOTRAX jsou vyrobeny bez použití DOP (=dioktylftalát), tj.  bez aditiva používaného k měkčení PVC. Tato látka není stabilní a postupně se uvolňuje do vzduchu, vody i půdy a způsobuje vážné zdravotní problémy. Proto výrobce průmyslových rohoží toto změkčovadlo  vyřadil ze svých receptur.

S výběrem vhodného typu rohože právě pro potřeby Vašeho pracoviště Vám pomohou naši vyškolení produktoví specialisté.

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.