Partnerství

Partnerství


HAPPY END partnerem BOZPforum.cz

HAPPY END se stal partnerem BOZPforum.cz. Spojenectví těchto dvou nezávislých subjektů má společný cíl: posílit prevenci a osvětu o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci.

Zatímco profesní portál BOZPforum.cz poskytuje platformu pro diskuzi odborníků i široké veřejnosti, HAPPY END nabízí praktická produktová řešení a služby. Nové odborné partnerství tak přináší uživatelům zajímavou přidanou hodnotu.


BOZPforum
 

 


HAPPY END členem spolku kompetentních logistiků a dodavatelů SKLAD

HAPPY END se stal v květnu 2019 pořadí už 8. členem Spolku Kompetentních Logistiků a Dodavatelů (SKLAD). Po společnostech STILL, LogTech, Zebra Technologies, Blumenbecker, Aimtec, JK Logistika a 108 AGENCY tak doplňujeme nezávislou iniciativu, která má za cíl poskytovat komplexní služby v industriálním segmentu.

Díky rozmanitosti, zkušenostem a zároveň vazbám jednotlivých členů má SKLAD komplexní a v mnohém inovativní přístup k logistice. Firmy tak mohou celý proces – od hledání vhodných prostor přes jejich vybavení až třeba po automatizaci nebo ostrahu skladů – řešit s jediným partnerem, a díky tomu šetřit čas a vyvarovat se komplikacím.

Více informací o spolku najdete na webových stránkách https://www.sklad.cz.

bm_sklad_podpis_email_450x125_1_0.jpgHAPPY END je partnerem globální kampaně ISSA: VISION ZERO

HAPPY END se připojil ke globální kampani International Social Security Association (ISSA) na podporu budoucnosti bez pracovních úrazů pod názvem: Vision Zero. Kampaň je zaměřena na vytváření pracovišť, která kladou vysoký důraz na bezpečnost a zdraví při práci.

Bezpečné a zdravé pracovní podmínky nejsou jen morálním a legislativním požadavkem, ale vyplácí se i ekonomicky. To dokazuje i mezinárodní studie návratnosti investic do prevence, podle které každý vložený dolar do BOZP se může vrátit, a to až dvojnásobně.

Podpořte také Vision Zero a můžeme společně vytvářet pracovní podmínky, které přispívají ke zdraví a spokojenosti pracovníků a zvyšují ziskovost vašeho podnikání.

Pro více informací: http://visionzero.global


 

HAPPY END je partnerem evropské kampaně na podporu zdravých pracovišť

Společnost HAPPY END se stala partnerem nové kampaně Evropské agentury pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (EU-OSHA) pod názvem: Zdravé pracoviště má nebezpečné látky pod kontrolou. Jak už název kampaně napovídá, cílem je zvýšit povědomí o nebezpečných látkách, jejich účincích a také propagovat kulturu prevence na pracovištích.

Stále totiž platí, že po celé Evropě je vystaveno nebezpečným látkám příliš vysoké procento pracovníků. Zároveň jsou nebezpečné látky příčinou velkého množství nemocí z povolání. A to je potřeba změnit.

Připojte se k nám a společně můžeme vytvářet zdravá, čistá a ekologicky šetrná pracoviště.

Pro více informací: Český Focal Point pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci


 

HAPPY END podporuje používání aplikace Záchranka

jsme partnerem aplikace Záchranka, která umožňuje pohotově a jednoduše přivolat pomoc a přispět tak k záchraně života.

Aplikace Záchranka je určena pro chytré telefony. Umožňuje přivolat pomoc a určit přesně polohu zraněné osoby. Stačí přidržet nouzové tlačítko na displeji. Tímto jednoduchým pohybem se spustí vytáčení linky 155 a současně se z mobilního telefonu odešle zpráva, která obsahuje údaje o aktuální poloze či doplňující informace týkající se zdravotního stavu zraněného.

Více informací o mobilní aplikaci Záchranka a jejím použití najdete na www.zachrankaapp.cz