E-shop Čistota a údržba provozu
Cena

Čistota a údržba provozu

Udržovat průmyslový provoz čistý a v dobrém stavu je nezbytné pro jeho hladký provoz a pro bezpečnost a efektivitu práce.

Nabízíme profesionální nástroje a sortiment:

  • pro průmyslové čištění a úklid,
  • pro zimní údržbu,
  • technické spreje,
  • informační a organizační systémy a 
  • žebříky, schůdky nebo plošiny.
Průmyslové čištění a úklid
Pokud potřebujete efektivně čistit součástky nebo je odmašťovat od oleje nebo maziva, pořiďte si mycí stůl a speciální čisticí kapalinu. Ušetříte až 80 % nákladů oproti běžnému mytí a odmašťování. Pomocí technických sprejů zase prodloužíte životnost svých strojů a zařízení a udržíte je čisté.

Pro udržení čistoty v průmyslovém provozu určitě potřebujete průmyslový vysavač. Poradí si i s kovovými šponami, olejem a jinými kapalinami.

A v neposlední řadě vždy využijete některý z úklidových vozíků. Jsou z polypropylenu, a proto jsou velmi odolné vůči mechanickému, chemickému i teplotnímu poškození. 

Profesionální čisticí a dezinfekční prostředky vám pomohou udržet váš provoz čistý a ekonomické dávkování ušetří vaše finanční prostředky.

Štafle, schůdky a plošiny vám pomohou bezpečně provádět údržbu a pořádek ve výše položených prostorách.

Informační a organizační systémy
Velmi dobře máme zvládnutý také informační a organizační systém provozu. Díky němu snadno a přehledně označíte regály nebo přepravky se zbožím a rychle a srozumitelně své zaměstnance informujete o všem potřebném. V naší nabídce najdete značicí kolečka, jmenovky, různé inforámečky, závěsné kapsy, stojany, flipcharty, vitríny, skříňky na klíčea mnoho dalšího.

Zimní údržba
Pomůžeme vám i s tím, aby vás ve vašem provozu nezaskočil ani sníh a námraza. Naše hrabla, lopaty, nádoby na posyp, posypové vozíky a radlice jsou velmi odolné. Pořiďte si je spolu s posypovou solí včas a budete na zimu připravení!


|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|