E-shop LOCKOUT TAGOUT Stanice LOCKOUT TAGOUT
Cena

Stanice LOCKOUT TAGOUT

Stanice LOCKOUT TAGOUT slouží k uskladnění prvků systému LOTO v době, kdy nejsou používány. Stanice jednotlivé prvky uskladňují na jednom dohodnutém místě. V této nabídce najdete:

Přenosné systémy - brašny a  uzamykatelné přenosné skříňky, které slouží pracovníkům odstavujícím zařízení k tomu, aby prvky LOTO systému mohli pohodlně a bezpečně donést k místu, kde budou použity a po použití je opět umístit do brašny, aby mohly být připravené pro další odstávky a opravy.

Stabilní systémy - určené pro stabilní umístění v kanceláři vedoucího pracovníka, který nese odpovědnost za určitý úsek. Najdete zde volné závěsné systémy a také uzamykatelné skříňky pro zámky systému LOCKOUT TAGOUT. Tyto systémy umožňují mít pořádek a přehled o tom, které prvky jsou umístěné v provozu a které je ještě možné použít a také zda po skončení akce se opět všechny vrátily zpět na své místo, aby mohly příště se stejným úspěchem chránit zdraví, zařízení a suroviny.

Potřebujete poradit?

Jan Hrdina ví o tomto produktu vše!
Po-Pá, 8-17
volejte 800 156 944
Pište na happyend@happyend.cz

  • Lockout - Tagout základní informace

    Lockout - Tagout základní informace

    Každý rok jsou v Evropské unii tisíce pracovníků zraněny nebo usmrceny při provádění oprav nebo údržby průmyslového vybavení a strojů. Ve...