Cena
Štítky
Vhodné použití
Barva

Značkovací spreje

Značkovací spreje jsou vynikající prostředky pro rychlé a čisté označení prostoru nebo míst pro nejrůznější účely. 

Značkovací spreje z naší nabídky poskytují 100% záruku vystříkání celého obsahu lahve.

Díky speciálním tryskám, které jsou součástí bezpečnostního víčka je možné mít sprej připravený pro okamžité a jednoruční použití.  Spreje můžete použít na nejrůznější povrchy, jako je asfalt, beton, zdivo, dlažba, dřevo nebo půda a tráva. V naší nabídce najdete tyto typy značkovacích sprejů:

SPOTMARKER - tryska je umístěna v ose spreje, což umožňuje značení bodů a čar na zemi nebo v rozích. Můžete si vybrat z několika barev jak standardních tak i fluorescenčních. 

ECOMARKER - tryska je umístěna v ose spreje, což umožňuje značení bodů a čar na zemi nebo v rozích. Můžete si vybrat z několika  fluorescenčních barev nebo standardní bílou. Barvy na bázi křídy nepoškozují trávu a slouží k dočasnému značení. 

ALLROUNDMARKER - speciální tenká tryska je ideální na psaní číslic a písmen, 360° ventil umožňuje stříkat barvu ve všech polohách a směrech. Vybírat můžete z několika fluorescenčních barev.

LINEMARKER - patentovaný ventil s rozprašovací tryskou umožňuje stříkat širší pruhy nebo značení. Díky vysoké odolnosti vůči oděru a vysoké krycí schopnosti barev je tento sprej vhodný pro trvalé podlahové značení. Vybírat můžete ze široké škály barev.