ANTIKOLIZNÍ SYSTÉM TRIO MOBIL – PREVENCE SRÁŽKY VOZÍKŮ


Zvyšte bezpečnost a efektivitu na pracovišti pomocí technologie IoT, kterou pohání umělá inteligence.

 

Řešení bezpečnosti TRIO MOBIL

S nejmodernější technologií značky Trio Mobil dosáhnete až nulové nehodovosti.

1. Prevence nehod vozík X chodecPrevence nehod vozík X chodec

Když se chodec přiblíží do bezpečnostní zóny vozíku, systém dvouúrovňově omezí rychlost VZV na bezpečnou rychlost, nebo ho téměř zastaví.

 

 

Prevence nehod vozík X vozík2. Prevence nehod vozík X vozík

Když se vozíky přiblíží do svých bezpečnostních zón, systém dvouúrovňově omezí jejich rychlost na bezpečnou rychlost, nebo je téměř zastaví.

 

 

Zónové řízení rychlosti vozíku3. Zónové řízení rychlosti vozíku

Až 24 % všech nehod vysokozdvižných vozíků je způsobeno jejich převrácením. Zónová regulace rychlosti eliminuje toto riziko tak, že VZV v rizikových oblastech zpomaluje.

 

 

Prevence nehod vozík X AGV4. Prevence nehod vozík X AGV

Když se vysokozdvižný vozík přiblíží do bezpečnostní zóny automaticky řízeného vozíku, systém dvouúrovňově omezí rychlost VZV na bezpečnou rychlost, nebo ho téměř zastaví.

 

 

Bezpečnost nakládacích doků5. Bezpečnost nakládacích doků

Systém TRUE AI zvyšuje bezpečnost práce v okolí nakládacích ramp tak, že detekuje vozidla a chodce a upozorňuje je na případné nebezpečí, ovládá dveře a integruje další bezpečnostní opatření.

 

 

Bezpečnost robotických pracovišť6. Bezpečnost robotických pracovišť

Systém TRUE AI zajišťuje bezpečnost chodců tak, že roboty deaktivuje a okamžitě upozorní chodce na potenciální nebezpečí.

 

 

 

Produkty TRIO MOBIL

 

TRIO SAFETRIO SAFE

Systém TRIO SAFE zajišťuje bezpečnost na pracovišti tak, že detekuje blízké UWB, automaticky reguluje rychlost a vysílá audiovizuální výstrahy. Poskytuje 360° pokrytí a funguje kdekoli, takže umožňuje snadnou konfiguraci víc zón dosahu.

 

 

TRUE AITRUE AI

Systém TRUE AI zajišťuje bezpečnost na pracovišti tak, že pomocí kamery s umělou inteligencí detekuje objekty, sleduje mrtvé úhly a v řádu milisekund spouští bezpečnostní akce. Použitá pokročilá technologie dosahuje v řešeních BOZP obrovské přesnosti.

 

TRIO SAFE AITRIO SAFE AI

Systém TRIO SAFE AI předchází kolizím chodců a vysokozdvižných vozíků pomocí kamery s umělou inteligencí v kombinaci s vysoce přesnou detekcí přiblížení UWB, a vytváří tak maximálně bezpečné pracoviště.

 

 

Výhody bezpečnostního systému Trio Mobil


Ověřeno předními světovými značkami

Reference


Zajímá vás víc?

Neváhejte a kontaktujte svého odborného poradce, volejte zelenou linku 800 156 944 nebo vyplňte tento formulář:

Mám zájem o Trio Mobil

Logo Trio Mobil
Videa