Katalog


Katalog produktů a služeb 2021/2022

Vybírejte z víc než 10 500 prověřených produktů, pomocí kterých na svém pracovišti zajistíte bezpečnost a ochranu zdraví při práci, dodržíte i ty nejvyšší standardy čistoty a splníte všechny zákonné povinnosti týkající se ekologie provozu. Objednávejte také různá projektová řešení na míru a odborná školení.


CHCETE SI NÁŠ KATALOG 2021/2022 PROHLÉDNOUT?

Stačí, když se přihlásíte, a budete si jím moct listovat v plné velikosti.


PŘEJETE SI AKTUÁLNÍ TIŠTĚNÝ KATALOG?

Přihlaste se, jděte do svého účtu (klikněte vpravo nahoře na svoje jméno vedle ikony panáčka) a v části Firemní a dodací údaje rozklikněte dodací adresu, na kterou vám katalog máme poslat, a v ní klikněte na Poslat aktuální katalog. Pokud dodací adresu zatím nemáte zadanou, klikněte na Přidat dodací adresu a vyplňte požadované údaje.


PŘEJETE SI AUTOMATICKY DOSTÁVAT NOVÁ VYDÁNÍ TIŠTĚNÉHO KATALOGU?

Jsme firma se vztahem k ekologii, a tak se snažíme co nejmíň tisknout. Chápeme ale, že pro některé z vás bude tištěná verze katalogu praktičtější než elektronická. Proto si můžete nastavit, že vám na jednu dodací adresu budeme vždy posílat nové vydání našeho katalogu. Ve svém účtu (klikněte vpravo nahoře na svoje jméno vedle ikony panáčka) v části Firemní a dodací údaje zaškrtněte u dodací adresy, na kterou vám nový katalog máme posílat, Zasílat tištěný katalog. Jakmile vydáme nový katalog, na tuto adresu vám ho pošleme.

HAPPY END Katalog 2021/2022