E-shop Podlahové značení a protiskluzové prostředky
Cena
Štítky
Produktová řada
Mechanická odolnost
Chemická odolnost
Míra přilnavosti
Délka pásky
m
Třída protiskluznosti
Svítivost
Vhodné použití
Barva

Podlahové značení a protiskluzové prostředky

Značení na podlahy vám zajistí bezpečný pohyb a snadnou orientaci ve skladových a jiných průmyslových prostorách. Díky podlahovému značení jasně vymezíte plochy pro skladování zboží nebo palet, viditelně označíte únikové prostory, schody nebo místa pro pohyb osob i manipulační techniky. 

PRODUKTOVÝ RÁDCE

PODLAHOVÉ A ORIENTAČNÍ ZNAČENÍ

Prostředky podlahového značení jsou převážně samolepicí s vysokou mírou přilnavosti a jejich povrch je odolný vůči vodě, olejům a většině chemikálií, které se v průmyslu používají. 

Podlahové pásky od standardních až po extrémně odolné v různých barvách a provedeních pro rozdílné povrchy podlah

Protiskluzové pásky a profily snižují riziko uklouznutí a pádu na mokré nebo znečištěné podlaze. V naší nabídce najdete pásky ve formě rolí v různých šířkách od univezálních přes trvarovatelné až po extrémně odolné nebo fotoluminiscenční.

Podlahové značky ve fotoluminiscenčním nebo nesvíticím provedení viditelně informují, zakazují nebo upozorňují na rizika a tím zvyšují bezpečnost při pohybu osob a manipulační techniky.

Skladové značení jsou relativně malé značky, které přehledně vymezí plochy pro skladování nebo pohyb manipulační techniky. Z naší nabídky si můžete vybrat ze široké škály barev a tvarů skladových značek. 

Značkovací spreje jsou vynikající prostředky k dočasnému i permanentnímu označení prostoru nebo míst pro nejrůznější účely ve vnitřních i venkovních prostorách. 

Fotoluminiscenční značení schodů, podlah nebo únikových cest zajišťuje bezpečný pohyb osob při snížené viditelnosti nebo při požáru. 

Fotoluminiscenční barvy slouží k trvalému označení únikových cest a jiných ploch, které mají být viditelné za tmy

Nízkoúrovňové orientační značení splňuje normu ČSN ISO 16069, součástí tohoto systému jsou hliníkové profily pro umístění na stěnu nebo na schody, orientační pásky a značky.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|