Zpět na přehled služeb

Systém generálního klíče

 
Systém generálního klíče

Určete jednoduše, kdo má mít kam přístup. Hlavní klíč vám odemkne všechny dveře.
 
Postaráme se o zavedení systému generálního klíče ve vaší firmě. Vytvoříme návrh, zajistíme výrobu, dodávku i instalaci. Nabízíme kompletní projektové řešení včetně nasazení systému generálního klíče od 10 cylindrických vložek. Přístup do objektu pak bude přehledný, pohodlný a dobře zabezpečený.
 

Systém generálního klíče – univerzální klíč odemkne vše, u ostatních si sami zvolíte, které dveře s ním zaměstnanci otevřou


Systém generálního klíče funguje na principu hierarchického rozdělování přístupů. To znamená, že generální klíč odemkne všechny dveře ve firmě, ale další, podřízené, klíče, mají přístup omezený. Vy tak jen určíte, které dveře zaměstnanci odemknou a které nikoli, a my se postaráme o kompletní zavedení systému. Definujeme strukturu přístupů oprávněných osob, nastavíme způsoby kontroly a vyrobíme klidně více než 10 000 unikátních cylindrických vložek se zajištěním proti nelegálnímu kopírování. Systém generálního klíče je patentově chráněný, splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost i preciznost provedení. Můžete jej navíc snadno doplňovat a rozšiřovat dle potřeb.
 

Co se stane poté, co nás kontaktujete?

 
  • Domluvíme se, kdy za vámi může přijet náš servisní technik na bezplatnou návštěvu.

  • Přímo ve vaší firmě zjistíme, jaké jsou vaše potřeby, a navrhneme řešení na klíč.

  • Poté se pustíme do implementace systému v dohodnutém termínu.

  • Postaráme se o demontáž stávajícího klíčového systému a zajistíme dodávku a montáž systému generálního klíče.

  • Vše vás naučíme používat a nakonec vám předáme dokumentaci a evidenci s bezpečnostní kartou pro budoucí rozšíření systému.

 

Kolik to bude stát?


Projektová cena se odvíjí od rozsahu zadání. Přesnou kalkulaci budete znát předem.

Poptat službu