Cena
Štítky
Typ náplně
Pro počet lidí
Značka

Lékárničky

  • Každý typ složení obsahu lékárničky je nyní dostupný v různých verzích podle typu schránky.
  • Objednat si můžete také samostatnou náplň do lékárničky bez schránky.
  • Při stanovování počtu potřebných lékárniček je dobré zvážit nejen počet pracovníků na jednotlivých pracovištích, ale především dostupnost lékárničky a možnost rychlého zásahu na místě, kde došlo k úrazu.
  • Kromě kompletních lékárniček vám nabízíme prázdné schránky pro vybavení zdravotnickým materiálem. Tyto schránky na lékárničky jsou odolné poškození a každý typ vám přináší určité výhody. 
Přečtěte si náš článek na blogu, věnovaný tématu lékárniček: https://www.happyend.cz/blog/co-na-to-odbornik-ocni-sprchy-a-lekarnicky
 

ZÁKONNÁ POVINNOST

Každý zaměstnavatel má ze zákona povinnost přijímat opatření pro případy poskytování první pomoci. Tuto povinnost ukládá jednak směrnice Rady EU č. 89/654/EHS o minimálních požadavcích na bazpečnost a ochranu zdraví na pracovištích, která vyžaduje vybavení pracovišť prostředky první pomoci a jejich vhodné označení a uložení. Zároveň je upravena zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, § 102.

 

Najděte si lékárničku dle vašich potřeb - lékárnička na pracoviště 

   VÝROBA

Zdravotnická náplň lékárniček řady VÝROBA se hodí tam, kde hrozí vyšší míra úrazu a poranění. Mezi tato rizika patří: pořezání, poranění a amputace končetin, zlomeniny, popáleniny a poranění očí.

   CHEMIE

Zdravotnická náplň řady CHEMIE je vhodná pro pracoviště a provozy, kde může dojít k popálení, opaření nebo poleptání chemikálií. Proto je doporučena do všech typů laboratoří včetně školních, do výzkumných ústavů a skladů chemických látek.

   SKLAD

Náplň do lékárniček řady SKLAD/OBCHOD se hodí na taková pracoviště a provozy, kde se manipuluje se zbožím. Jedná se například o sklady, obchody, výstavní a obchodní prostory apod.

   KANCELÁŘ

Náplň do lékárniček řady KANCELÁŘ je vhodná na všechna pracoviště s bežnou mírou rizika úrazu, jako jsou kancelářské a administrativní prostory. Obashuje základní zdravotnický materiál, který plně pokrývá potřeby na tomto typu pracovišť.

  POPÁLENINY

Zdravotnická náplň do lékárniček řady POPÁLENINY najde využití tam, kde existuje riziko popálení či opaření. Vedle běžného zdravotnického sortimentu nabízí chkadivé gely, obavzy, které postižené místo chladí a hydratují.

|< < 1 2 3 4 > >|