Cena
Typ náplně
Pro počet lidí
Objem
Barva
Materiál
Značka

Lékárničky

Zde najdete lékárničky vyvinuté pro různé oblasti lidské činnosti. Lékárničky jsou sestavené podle rizik, jaká se mohou na pracovištích určitého typu vyskytovat:

Každý typ složení obsahu lékárničky je nyní dostupný v různých verzích podle typu schránky, ve které je lékárnička uložena. Kromě toho si zde můžete objednat také samostatnou náplň lékárničky bez schránky. Tato služba je určena pro ty klienty, kteří již schránku na lékárničku mají a potřebují ji doplnit zdravotnickým materiálem a také pro klienty, kteří si u nás koupí kompletní lékárničku, a po čase ji potřebují doplnit.

Při stanovování počtu potřebných lékárniček je dobré zvážit nejen počet pracovníků na jednotlivých pracovištích, ale především dostupnost lékárničky a možnost rychlého zásahu na místě, kde došlo k úrazu.

Kromě kompletních lékárniček vám nabízíme prázdné schránky pro vybavení zdravotnickým materiálem. Tyto schránky na lékárničky jsou odolné poškození a každý typ vám přináší určité výhody. V nabídce najdete lékárničky ve formě kufříků se speciálními stěnovými držáky. Držáky slouží k umístění kufříku na stěnu. V případě zranění je možné kufřík první pomoci jednoduše vyjmout z držáku a přinést lékárničku na místo k ošetření pacienta. Najdete zde také lékárničky na zeď. Většina schránek je uzamykatelná a některé typy lékárniček mají integrované protiprachové těsnění, které chrání obsah lékárničky před znečištěním.

|< < 1 2 3 4 > >|