Nádoby na nebezpečný odpad

Nádoby na nebezpečný odpad jsou vhodné pro bezpečné skladování hořlavých a jinak nebezpečných odpadů v laboratořích, dílnách a jiných provozech. V této nabídce najdete nádoby pro skladování kapalných i pevných nebezpečných odpadů:

Nádoby na nebezpečný kapalný odpad

Jsou vyrobeny z chemicky odolných materiálů, a proto jsou vhodné pro skladování odpadních hořlavých kapalin i agresivních chemikálií. Nádoby na nebezpečný odpad jsou vybaveny víčkem se speciálním těsněním, které při vnitřním tlaku v rozmezí 0,2 až 0,35 baru uvolní plyn z nádoby a tím ji chrání před zničením nebo výbuchem. Lapač ohně odvádí přebytečné teplo při nalévání kapalin a tím zamezuje vznícení nebo výbuchu. Rukojeť z nerezové oceli a závora udržují víčko v otevřené poloze pro pohodlné plnění a vyprazdňování. Otvor o velkém průměru umožňuje pohodlné plnění a vylévání kapalin. Uvnitř nádoby je umístěna patentovaná elektricky vodivá vložka z karbonu pro správné uzemnění. Široké dno zajišťuje stabilitu a odolnost proti převržení. Každá nádoba je vybavena etiketou ve výstražné žluté barvě.

Koše pro skladování nebezpečných odpadů

Tyto koše byly speciálně vyvinuty pro bezpečné skladování pevných odpadů znečištěných oleji, tuky a rozpouštědly pro zamezení vzniku nebezpečných situací - zapálení jiskrou a spontánním hořením. Koše izolují obsah před ohněm a omezují přístup kyslíku. Válcový tvar a zvýšené dno umožňují cirkulaci vzduchu kolem nádoby, rozvádět teplo a redukovat vlhkost a vznik koroze. Ocelová konstrukce a dvojnásobná povrchová úprava zajišťují dostatečnou chemickou odolnost.

Hadry, sorbenty, utěrky a oblečení znečištěné ředidly, rozpouštědly, oleji, hořlavými lepidly a jinými hořlavými kapalinami jsou potenciálně nebezpečné z hlediska vzniku požáru, pokud jsou odloženy a skladovány nesprávným způsobem. Bezpečnostní koše tedy snižují výrazně riziko vzniku požáru.
 • Nálevka pro standardní nádoby

  Katalogové číslo:
  BK 7170
  Rozměry výrobku:
  Ø 13 × 28,6 cm
  Materiál:
  polypropylen
  Barva:
  žlutá


 • Koše na nebezpečný odpad

  Objem:
  20 l, 52 l, 8 l, 80 l
  Povrchová úprava:
  prášková barva, žárové zinkování / prášková barva
  Barva:
  červená
  Materiál:
  ocel


  Hmotnost: 10 kg, 3 kg, 5 kg, 7 kg
 • Nádoby na nebezpečný kapalný odpad

  Objem:
  19 l, 7,5 l
  Barva:
  červená / žlutá
  Materiál:
  polyetylen HDPE, karbon
  Hmotnost:
  3 kg, 5 kg
Tento web používá cookies

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Více informací