Obaly lékárniček

Zde najdete prázdné schránky pro umístění zdravotnického materiálu. V případě potřeby si můžete vybrat jiný typ obalu lékárničky než jaký najdete ve standardní nabídce. V případě, že si objednáte zvlášť obal lékárničky a zvlášť náplň lékárničky podle Vašeho výběru, obdržíte náplň lékárničky zvlášť v PE sáčku a lékárničku si pak zkompletujete sami.

Schránky pro lékárničky jsou vyrobeny z kvalitních omyvatelných materiálů, zde najdete plastové a ocelové skříňky a plastové kufříky, batoh a tašku z pevných voděodolných syntetických tkanin. Všechny schránky je možné zavěsit na zeď, montážní materiál je vždy součástí dodávky. Některé schránky jsou uzamykatelné a chrání obsah před neoprávněným použitím. V nabídce najdete také skříňku s vestavěnou prosklenou schránkou na náhradní klíč.

Kufříky  jsou vždy přenosné a je možné je zavěsit na zeď s pomocí speciálních stěnových držáků. V případě potřeby je možné je z držáku jednoduše vyjmout a přenést ke zraněnému pracovníkovi.

Některé typy skříněk a kufříků mají víka osazena speciálním neoprenovým těsněním, které brání zaprášení a znečištění obsahu lékárničky. Tyto obaly jsou vhodné i do velmi prašného prostředí.

Zdravotnický batoh a brašna první pomoci jsou vyrobené z odolných a pevných syntetických tkanin. Jsou vybavené reflexními prvky pro zvýšení viditelnosti, lze je dobře přenášet na místo zásahu a jejich vnitřní prostor lze variabilně přizpůsobovat potřebám záchranných týmů.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na  naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi pomohou vybrat ten nejlepší typ lékárničky pro Vaše pracoviště.

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.