Obaly lékárniček

Zde najdete prázdné schránky pro umístění zdravotnického materiálu. Pokud si objednáte zvlášť obal lékárničky a zvlášť náplň podle vašeho výběru, obdržíte náplň lékárničky zvlášť v obalu a lékárničku si pak zkompletujete sami.

Schránky pro lékárničky jsou vyrobeny z kvalitních omyvatelných materiálů. 

V naší nabídce najdete:

  • plastové a ocelové skříňky
  • plastové kufříky
  • batoh a tašku z pevných voděodolných syntetických tkanin
  • skříňku s vestavěnou prosklenou schránkou na náhradní klíč

Všechny schránky je možné zavěsit na zeď, montážní materiál je vždy součástí dodávky. Některé lékárničky jsou uzamykatelné a chrání obsah před neoprávněným použitím.

Kufříky  jsou vždy přenosné a je možné je zavěsit na zeď pomocí speciálních držáků. Kufřík lze z držáku jednoduše vyjmout a přenést ke zraněnému pracovníkovi.

Některé typy skříněk a kufříků jsou vhodné i do velmi prašného prostředí. Mají víka osazena speciálním neoprenovým těsněním, které brání zaprášení a znečištění obsahu lékárničky. 

Zdravotnický batoh a brašna jsou vybavené reflexními prvky pro zvýšení viditelnosti, lze je dobře přenášet na místo zásahu a jejich vnitřní prostor lze variabilně přizpůsobovat potřebám záchranných týmů.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi pomohou vybrat ten nejlepší typ lékárničky pro vaše pracoviště.

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.