Odmašťovací kapaliny na podlahu

Odmašťovací kapaliny řady AQ jsou moderní, ekologické a účinné. Pomáhají důkladně vyčistit povrchy zamaštěných ploch, přičemž nenarušují čištěný povrch. Kapaliny AQ jsou biologicky odbouratelné, podporují růst bakterií, což synergicky podporuje rozklad  uhlovodíků a dalších organických látek ropného původu. AQ kapaliny je možné použít pro čištění kovů - mosazi, hliníku, mědi, bronzu, oceli, železa, olova a zinku... Účinně odstraňují všechny typy minerálních, rostlinných a živočišných olejů, mazadel a tuků.

Funkce odmašťovacích kapalin řady AQ:

1. EMULGACE A ŠTĚPENÍ dlouhých řetězců olejů a tuků 
2. PODPORA ČINNOSTI BAKTERIÍ při rozkladu uhlovodíků na cukry.
 
Odmašťovací kapaliny řady AQ jsou úplně bezpečné, nehořlavé a nepatří mezi chemikálie sledované COSHH (UK Control of Substances Hazardous to Health Regulations 2002). Lze je použít pro odmašťování a čištění od uhlovodíků a tuků (AQ M , AQ 2000 a AQ D) nebo pro biologické odbourávání uhlovodíků a tuků (AQ Plus, AQ 2000, AQ Universal)

Odmašťovací kapaliny řady AQ používají hlavně profesionální úklidové firmy zabývající se čištěním podlah a předmětů v průmyslových podnicích. Tyto kvalitní a účinné odmašťovače umožňují dokonalé odstranění ropných látek z vozovky i z podlahy nebo odmašťování povrchu výrobků a jiných předmětů. Vzhledem k tomu, že tyto odmašťovače štěpí molekulové řetězce ropných látek a nedovolují jejich opětovné spojení, odmašťují velmi dobře ropné látky vsáklé hluboko do povrchu podlahy. AQ kapaliny jsou vodou ředitelné, je jejich spotřeba malá a použití velmi ekonomické.

Naši vyškolení prodejci Vám poradí správný typ a ředění kapalin AQ pro Váš problém s mastnotou a špínou.

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.