Mycí stoly, odmašťovací kapaliny, technické spreje

Mycí stoly  jsou určeny pro mytí a odmašťování malých i rozměrných součástek a dílů, které jsou znečištěny oleji a mazivy. Kompaktní rozměry stolů a široká nabídka velikostí pracovní plochy uspokojí téměř všechny Vaše potřeby. Při použití mycích stolů nejsou nutné složité a drahé stavební úpravy. Léty odzkoušená konstrukce čerpadla, které sahá jen do poloviny objemu sudu, zajišťuje dlouhodobé použití čisticích kapalin, zatímco nečistoty klesají ke dnu sudu. V této nabídce najdete i příslušenství k mycím stolům jako jsou záchytné vany, protiostřikové stěny a záchytné vany.

Praxe prokázala, že používání mycích stolů společně s mycími kapalinami vede až k 80% úspoře nákladů na čištění oproti běžným odmašťovacícm prostředkům. Čisticí kapaliny ani sud nejsou součástí standardní dodávky mycích stolů, abyste si mohli vybrat ten nejlepší typ kapaliny přesně vyhovující Vašim potřebám. 

Čisticí kapaliny pro použití v mycích stolech jsou dostupné v sudech o objemu 50 litrů a 200 litrů. V případě, že budete mít čisticí kapalinu znečištěnou, můžete ji zdarma vrátit zpět k přepracování. Tím Vám odpadá starost a náklady spojené s likvidací nebezpečného odpadu.

V této nabídce najdete také speciálně vyvinuté čisticí a mazací spreje s vysokou úřinností. Jsou vhodné k odmašťování, odstraňování odolných i zatvrdlých nečistot a rzi. Nádobky jsou zkonstruovány tak, aby mohly čisticí a mazací spreje proniknout i do hůře přístupných míst. Jejich složení odpovídá velmi přísným německým a evropským normám a předpisům.

Ekologické odmašťovací AQ kapaliny na vodní bázi jsou zdravotně nezávadné, a přesto důkladně vyčistí povrchy znečištěné ropnými látkami. Tyto odmašťovací kapaliny jsou dlouhodobě úspěšně používány v průmyslových podnicích, na čerpacích stanicích a ve skladech ropných látek.

Naši speciálně vyškolení produktoví specialisté Vám rádi pomohou při výběru toho nejlepšího řešení pro Vaše pracoviště.

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.