Vnitřní čisticí rohože

Vnitřní čistící rohože jsou určeny pro očistu obuvi ve vnitřních částech vchodových prostor do škol, universit, kancelářských budov, bank, obchodů, relaxačních a sportovních center. Tyto výrobky jsou testovány v souladu s hygienickými požadavky a všechny mají sanitární epidemiologický atest.

Vnitřní čistící rohože jsou vybaveny pevným a pružným podkladovým materiálem, která zajišťuje tvarovou stabilitu rohože, nepropustnost pro špínu a vlhkost, protiskluznost a vysokou životnost. Použitý materiál nešpiní podlahové krytiny a chrání je proti poškrábání. Povrch čistících rohoží je tvořen odolnými vlákny z různých typů syntetických materiálů, které zajišťují abrazi pro nečistoty a prach a absorpci pro vlhkost a také skrývají uvolněné nečistoty uvnitř vlákenné vrstvy. Lze je čistit jednoduše pomocí vysavače, některé typy lze čistit také extrakcí. Pravidelná údržba čistících rohoží prodlužuje jejich životnost.

V naší nabídce najdete širokou škálu barev a vzorů čistících rohoží a mnohé se dají vzájemně kombinovat. Lehce tedy můžete esteticky doladit vstupní prostory a zároveň zajistit jejich dlouhotrvající čistotu.

 

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.