E-shop Čisticí rohože
Cena
Zatížení rohože
Vhodné použití
Barva
Rozměry výrobku
Záchytný objem

Čisticí rohože

Profesionální čisticí rohože NOTRAX  Vám mohou pomoci udržet pořádek ve vstupních částech budov a tím i v celém objektu. Jejich konstrukce a design vycházejí z dlouholetých zkušeností výrobce čistících rohoží a úklidových firem a výsledkem jsou funkční výrobky, které navíc mohou zvednout estetickou úroveň vstupních prostor díky široké paletě vzorů a barev.

V ideálním případě je vhodné vymezit pro čištění obuvi na vstupu do budov zónu o celkové délce 4,5 m, složenou ze 3 různých typů čistících zón o délce 1,5 m. Na této délce přijdou obě podrážky do styku s čistící zónou nejméně třikrát, a tak může dojít k dokonalému očištění od prachu a vlhkosti. Kombinací použití venkovních a vnitřních rohoží získáte mnoho výhod a synergických efektů:

1. zóna zachytí především hrubé nečistoty z podrážek obuvi a v celkovém množství až 40% nečistot

2. zóna dokáže odstranit jemnější nečistoty a většinu vlhkosti. Pro tuto zónu jsou určené povrchově strukturované čistící rohože, které využívají různých vlastností 2 typů vláken a také různých technologií, takže čistící proces je velmi účinný a po průchodu touto zónou je obuv očištěna ze 70%.

3. zóna dokončí vysušení a zbaví podrážky posledních zbytků jemného prachu.

V naší nabídce najdete širokou škálu venkovních a vnitřních čistících rohoží, které Vám mohou pomoci snížit spotřebu chemikálií a vody použitých pro úklid vstupních prostor. Všechny použité suroviny jsou recyklovatelné a vyrobené v souladu s REACH. Tyto výrobky Vám budou sloužit dlouho a spolehlivě. Také tímto způsobem přispívají k čistotě našeho společného životního prostředí.

 

|< < 1 2 > >|