Úkapová vanička - PLN 3367

Úkapová vanička
DOPRAVA ZDARMA
Dostupnost: Skladem více než 100 ks
Katalogové číslo: PLN 3367
Objem: 3 l
Nosnost: 5 kg
Rozměry výrobku: vnější: 32 × 22 × 6,5 cm, vnitřní: 25,5 × 15,5 × 6 cm
Barva: černá
Materiál: recyklovaný polyetylen
Hmotnost: 0,2 kg
60 Kč bez DPH
72,60 Kč s DPH
ks
Doprava zdarmaPopis zboží

POPIS VÝROBKU

Úkapová vanička je vyrobena z chemicky odolného materiálu. Konstrukce vaničky zajišťuje dostatečnou pevnost a mechanickou odolnost. Je vyrobená z jednoho kusu, není svařovaná, a tím je zajištěna dokonalá nepropustnost. Vanička je odolná korozi. Díky záchytnému objemu je možné kapaliny bezpečně uskladnit nebo přelévat. Nízká hmotnost vaničky umožňuje jednoduchou manipulaci.

POUŽITÍ

Vanička je vhodná pro zachycení unikajících provozních kapalin. Slouží zejména jako preventivní ochrana před nežádoucími úkapy motorového či hydraulického oleje nebo jiných provozních kapalin z motorových vozidel, strojů a jiného zařízení. Vanička pomáhá zajistit čistotu a bezpečnost na pracovišti. 

UPOZORNĚNÍ

Vanička není odolná vůči horké kapalině. V případě velmi agresivních a vysoce koncentrovaných chemikálií doporučujeme provést test.

DOPORUČENÍ

V případě manipulace s chemickými látkami je doporučeno vaničku dovybavit některým z textilních sorbentů nebo sypkým sorbentem UNI-SAFE nebo UNI-SAFE PLUS. Zvýší se tak ochrana materiálu a životnost vaničky. Sorbent také pomáhá zamezit rozstřikování kapaliny. Více informací o chemické odolnosti záchytných systémů obsahuje tabulka v přiložených souborech. Tento web používá cookies

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Více informací