Partnerství


HAPPY END je partnerem globální kampaně ISSA: VISION ZERO

HAPPY END se připojil ke globální kampani International Social Security Association (ISSA) na podporu budoucnosti bez pracovních úrazů pod názvem: Vision Zero. Kampaň je zaměřena na vytváření pracovišť, která kladou vysoký důraz na bezpečnost a zdraví při práci.

Bezpečné a zdravé pracovní podmínky nejsou jen morálním a legislativním požadavkem, ale vyplácí se i ekonomicky. To dokazuje i mezinárodní studie návratnosti investic do prevence, podle které každý vložený dolar do BOZP se může vrátit, a to až dvojnásobně.

Podpořte také Vision Zero a můžeme společně vytvářet pracovní podmínky, které přispívají ke zdraví a spokojenosti pracovníků a zvyšují ziskovost vašeho podnikání.

Pro více informací: http://visionzero.global


 

HAPPY END je partnerem evropské kampaně na podporu zdravých pracovišť

Společnost HAPPY END se stala partnerem nové kampaně Evropské agentury pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (EU-OSHA) pod názvem: Zdravé pracoviště má nebezpečné látky pod kontrolou. Jak už název kampaně napovídá, cílem je zvýšit povědomí o nebezpečných látkách, jejich účincích a také propagovat kulturu prevence na pracovištích.

Stále totiž platí, že po celé Evropě je vystaveno nebezpečným látkám příliš vysoké procento pracovníků. Zároveň jsou nebezpečné látky příčinou velkého množství nemocí z povolání. A to je potřeba změnit.

Připojte se k nám a společně můžeme vytvářet zdravá, čistá a ekologicky šetrná pracoviště.

Pro více informací: http://healthy-workplaces.eu/cs


 

HAPPY END podporuje používání aplikace Záchranka

jsme partnerem aplikace Záchranka, která umožňuje pohotově a jednoduše přivolat pomoc a přispět tak k záchraně života.

Aplikace Záchranka je určena pro chytré telefony. Umožňuje přivolat pomoc a určit přesně polohu zraněné osoby. Stačí přidržet nouzové tlačítko na displeji. Tímto jednoduchým pohybem se spustí vytáčení linky 155 a současně se z mobilního telefonu odešle zpráva, která obsahuje údaje o aktuální poloze či doplňující informace týkající se zdravotního stavu zraněného.

Více informací o mobilní aplikaci Záchranka a jejím použití najdete na www.zachrankaapp.cz

 

 

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.