O společnosti

Kdo jsme?

HAPPY END CZ, a.s., (dále jen HAPPY END) působí v České republice od roku 1994. Dnes je jedním z největších dodavatelů prostředků pro řešení úniků kapalin, bezpečnost práce a protipožární ochranu v České republice. Svoji působnost rozšířila společnost také do zahraničí. Neustále zvyšuje svoji odbornou způsobilost a má vysoce kvalitní tým produktových specialistů, kteří jsou schopni řešit Vaše problémy na místě a každému doslova na míru.
 
Ačkoliv se jedná o ryze českou firmu, zvolila si do názvu anglický výraz. Toto slovní spojení však natolik zdomácnělo, že ho pro označení šťastného konce používá široká veřejnost. A právě to vyjadřuje firemní cíl – svými výrobky, službami a celkovým působením chce HAPPY END pomáhat chránit životy, zdraví a majetek lidí při různých příležitostech tak, aby vše dopadlo tím nejlepším možným způsobem – „HAPPY ENDem“.
 
Společnost HAPPY END nechce být vnímána pouze jako obchodní subjekt, ale chce být součástí každodenního života lidí v České republice. Proto se podílí na podpoře společenských akcí, neziskových a charitativních projektů, jako jsou například Zlatý záchranářský kříž a Mistrovství HZS ČR ve vyprošťování osob při nehodách. Podporuje také volejbalový tým Aero Odolena Voda.
 

Proč spolupracovat s HAPPY ENDem?

  • Na českém trhu jsme stabilním a solidním partnerem již 23 let
  • Máme výbornou odbornou znalost trhu a jsme schopni připravit Vám řešení na míru
  • Naši dobře proškolení specialisté jsou připraveni pomoci přímo ve Vašem provozu a také je Vám k dispozici naše bezplatná zákaznická linka
  • Díky síti poboček jsou Vám naše služby k dispozici po celé České republice
  • Nakoupit můžete také prostřednictvím našeho e-shopu, který nabízí kompletní sortiment výrobků
  • Široký výběr zboží a rychlost dodání zajišťujeme díky více než 4 500 m2 vlastní skladové plochy
  • Dodání objednaného zboží zajišťujeme vlastní dopravou nebo zásilkovou službou
  • Kvalitu našich výrobků a služeb oceňují i naši partneři v zahraničí

 

HAPPY END CZ, a.s., v zahraničí:

 

 

Pracovní tým společnosti HAPPY END CZ, a.s.
Tento web používá cookies

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Více informací