Katalogy


Aktuální katalog

26. 10. 2017


Katalog PODZIM 2017 / ZIMA 2018

Vážení klienti,

představujeme vám katalog PODZIM 2017 / ZIMA 2018, který obsahuje více než 7000 produktů. Kromě novinek z oblasti bezpečnosti, čistoty a ekologie přichází v novém vizuálním stylu a s novým logem. Věříme, že vás zaujmou naše nově zaváděné produkty: antistatické olejové sorbenty, širší výběr podlahových značek s protiskluzovým povrchem, zahrazovací sloupky s lanem, inspekční zrcadla, rozšířený sortiment bezpečnostních nožů a mnoho dalších. Pokračujeme ve vysokém standardu služeb, poradenství a montáže a navíc poskytujeme dopravu zdarma pro celý sortiment.

 

 

 

 

 

Stáhnout katalog...

 


Archiv katalogů

 

2. 5. 2017


Katalog Jaro/léto 2017

Vážení klienti,

v novém katalogu Jaro/léto 2017 najdete nejrozsáhlejší nabídku produktů pro vybavení pracovišť v oblasti čistoty, bezpečnosti a ekologie. Ve snaze uspokojit Vaše potřeby a požadavky jsme do nabídky zařadili mnoho novinek, mezi které patří nové flexibilní záchytné palety, manipulační technika na sudy, vysoce odolné výstražné pásky, detektory návykových látek a mnoho dalších. Také jsme pro Vás zařídili dopravu zdarma na celý sortiment. Navíc díky rozšíření technických informací a doplnění kvalitních fotografií bude pro Vás ještě snazší vybrat si vhodné řešení Vám přímo na míru.

 

 

 

 

 

Stáhnout katalog...


31. 10. 2016


Nový katalog - Podzim/zima 2016/2017Vážení klienti,

představujeme Vám nejrozsáhlejší katalog v oblasti čistoty, bezpečnosti a ekologie v průmyslu, katalog Podzim/zima 2016/2017. Protože snaha přesně vyhovět Vašim požadavkům je pro nás velmi důležitá, opět pro Vás rozšiřujeme sortiment nabízených produktů. Mezi nejzajímavějšími novinkami najdete například certifikované skříně na chemikálie, nové systémy zábran a nárazníků do Vašich provozů, kvalitní kovové sloupky k ohraničení prostor nebo výstražné ohraničovací pásky. Dále jsme upravili prezentaci i složení lékárniček, aby vyhovovaly aktuálním standardům a jejich nabídku jsme navíc rozšířili. Věříme, že si na 376 stranách nového katalogu, který jsme zpřehlednili, doplnili o kvalitní fotky a ověřené technické informace, vyberete vždy to správné řešení do Vašeho provozu.


 

 

 

Stáhnout katalog...


9. 5. 2016


Nový katalog - Čistota, bezpečnost a ekologie jaro/léto 2016Vážení klienti,

jsme rádi, že Vám můžeme představit nový katalog společnosti HAPPY END CZ, a.s., katalog pro čistotu, bezpečnost a ekologii 2016 jaro/léto. Opět jsme pro Vás rozšířili sortiment, abychom tak dokázali lépe vyhovět Vašim požadavkům. Mezi novinkami najdete například certifikované nádoby na hořlaviny, více variant bezpečnostních sloupků, produkty pro hygienu nebo širší nabídku dopravních a průmyslových zrcadel. Věříme, že Vám těchto 366 stran, více než 450 novinek, přehledná prezentace, kvalitní fotky a ověřené informace pomohou pro každou situaci vybrat vždy ty správné produkty do Vašeho provozu.


 

 

 

 

Stáhnout katalog...


26. 10. 2015

Nový katalog - Čistota, bezpečnost a ekologie jaro/léto 2015

Vážení klienti,

společnost HAPPY END CZ, a.s., pro Vás vydala dosud nejrozsáhlejší katalog výrobků, ve kterém najdete více než 250 praktických novinek. Do naší katalogové nabídky jsme zařadili mimo jiné nové průmyslové a podlahové rohože, protipožární kontejnery pro skladování nebezpečných látek, skříně pro skladování tlakových láhví, nové záchytné vany a rozšířili jsme nabídku bezpečnostních značek. Doufáme, že se naše produkty stanou dobrými pomocníky ve Vašich firmách a věříme, že k tomu přispěje tento 342 stránkový katalog s ještě jednodušší a přehlednější prezentací námi nabízeného zboží.


 

 

 

 

Stáhnout katalog...

 


4. 5. 2015

Nový katalog - Čistota, bezpečnost a ekologie jaro/léto 2015

Vážení klienti,

představujeme Vám nový katalog Čistota, bezpečnost a ekologie jaro/léto 2015 společnosti HAPPY END CZ, a.s., ve kterém najdete více než 250 nových produktů. Těšit se můžete na přehlednou prezentaci komplexního sortimentu za výhodné ceny. Jako novinky jsme do katalogu zařadili například nové typy kvalitních průmyslových utěrek, záchytné palety s uzavíratelnými krycími nástavbami, nové typy bezpečnostních skříní, mycí stoly, čisticí spreje, bezpečnostní kryty pro spínací prvky nebo nové typy visacích zámků. Rozšířili jsme také nabídku výstražného značení nebo sortiment pro zajištění ochrany zdraví Vašich zaměstnanců. Věříme, že na těchto 332 stranách najdete vše, co potřebujete pro čistotu, bezpečnost a ekologii ve Vašem provozu.

 


 

Stáhnout katalog...


20. 10. 2014

Katalog - čistota, bezpečnost, ekologie 2014/2015

Katalog - čistota, bezpečnost a ekologie 2014/2015

 

Vážení klienti,
od října pro Vás máme nové vydání katalogu pro čistotu, bezpečnost a ekologii Vašeho provozu. V rámci tohoto vydání jsme pro Vás opět zavedli mnoho zajímavých novinek. Sortiment jsme rozšířili například o vlhčené průmyslové utěrky, magnetické kapsy na dokumenty nebo modulární kabelové přejezdy. Najdete zde také elektronický senzor zabraňující střetu, mobilní lékárničku na opasek, těsnicí silikonovou pásku a jiné. Rozšířený sortiment některých skupin produktů najdete na našem webu. Věříme, že vám i tento katalog pomůže při zajištění čistoty, bezpečnosti a ekologie Vašeho provozu.Stáhnout katalog...


5. 5. 2014

Katalog - čistota, bezpečnost, ekologie 2014/2015

Katalog - čistota, bezpečnost a ekologie 2014/2015

Vážení klienti,
představujeme Vám nový katalog pro čistotu, bezpečnost a ekologii 2014/2015, ve kterém jsme pro Vás opět zásadně rozšířili sortiment. Přidali jsme 70 nových stran a nabízíme více než 2 000 nových produktů. Pro zvýšení přehlednosti využíváme mnoho nových ikon, které Vám usnadní orientaci v naší nabídce a lépe a rychleji tak určíte vlastnosti jednotlivých produktů. Věříme, že Vám tento 318stránkový katalog pomůže při zajištění čistoty, bezpečnosti a ekologie Vašeho provozu. Rozšířený sortiment některých skupin produktů najdete na našem webu. 

Stáhnout katalog...


7. 10. 2013

Katalog - čistota, bezpečnost, ekologie 2013/2014

Katalog - čistota, bezpečnost a ekologie 2013/2014

Vážení klienti,
od října jsme pro Vás připravili nové vydání katalogu pro čistotu, bezpečnost a ekologii Vašeho provozu. Věříme, že se Vám sloučení původních dvou katalogů osvědčilo a rádi jste si zvykli na tuto změnu. V tomto stylu katalogu dále pokračujeme a navíc Vám přinášíme opět více stran s kvalitními a osvědčenými výrobky. Jistě oceníte novinky, které jsme pro Vás do tohoto katalogu zařadili. Zavedli jsme například novou kapitolu ochrana zdraví a některé stávající jsme rozšířili o další vyzkoušené produkty, abychom Vám tak usnadnili práci při zajištění čistoty, bezpečnosti a ekologie Vašeho provozu.

 

 

 

Stáhnout katalog...


22. 4. 2013

Katalog - čistota, bezpečnost, ekologie 2013/2014

Katalog - čistota, bezpečnost a ekologie 2013

Vážení klienti,
v dubnu jsme pro Vás vydali nový katalog, Katalog pro čistotu, bezpečnost a ekologii Vašeho provozu. Doposud jsme vydávali dva katalogy, přičemž jeden byl zaměřen na výrobky spojené s úniky průmyslových kapalin a druhý na výrobky pro bezpečnost práce. Nyní jsou všechny nejprodávanější výrobky obsaženy v jedné publikaci. V novém 240stránkovém přehledném katalogu najdete komplexní sortiment a více než 1 000 novinek. Od nynějška tak budete mít na jednom místě všechny informace, které potřebujete pro zajištění čistoty, bezpečnosti a ekologie Vašeho provozu.

 

 

 

Stáhnout katalog...


28. 10. 2012

Katalog - čistota, bezpečnost, ekologie 2013/2014

Katalog čisticích rohoží 2012

Aktuální katalog profesionálních čisticích rohoží NOTRAX, které Vám mohou pomoci udržet pořádek ve vstupních částech budov a tím i v celém objektu.

 

 

 

 

 

 

Stáhnout katalog...


 


 

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.