Sorpční koberce

Chemické sorpční koberce jsou výborným pomocníkem k ochraně velkých podlahových ploch před účinky rozlití nebo úkapů agresivních látek - kyselin a hydroxidů. Můžete jimi chránit podlahu pod stroji nebo je položit na frekventované chodby. Zamezují vzniku kluzkých ploch a tím zvyšují bezpečnost na vašem pracovišti.

V naší nabídce můžete vybírat z těchto produktových řad:

  • STANDARD - koberce nemají žádnou speciální povrchovou úpravu, a proto je jejich sorpční kapacita nejvyšší: Doporučujeme je používate na méně exponovaných plochách s potřebou odsávání většího množství agresivních kapalin.

  • PREMIUM - kobwrcw mají povrchovou úpravu, která zajišťuje vyšší odolnost proti oděru. Vydrží déle a lze po nich také chodit.

Koberce si můžete vybrat podle šíře role:

  • koberec nízký

  • koberec vysoký

Většina typů chemických sorpčních koberců je vybavena kvalitní příčnou perforací a některé typy i podélnou perforací, která umožňuje jednoduché odtržení potřebné části koberce nebo utržení menšího kusu sorbentu. Koberce dodáváme v praktickém výdejním boxu z recyklovaného materiálu. Umožňuje mít sorbent vždy po ruce a zabrání jeho znehodnocení.


Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.