Cena
Objem
Teplotní odolnost

Havarijní těsnicí tmely

Havarijní těsnící tmely dodáváme  ve formě suché směsi pro přípravu tmelu, ve formě hotových tmelů v dózách a Leak block. Tyto tmely jsou právem součástí našich havarijních souprav, protože významným způsobem zabraňují větším škodám.

Suché granule mají výhodu v prakticky neomezené době použitelnosti, jsou použitelné v jakémkoli počasí a při jakékoli teplotě. Jsou rychle a účinně použitelné a variabilita jejich použití je velká. Tyto tmely jsou součástí výbavy profesionálních hasičských sborů.

Hotové tmely jsou plastické a mají vysokou přilnavost i na mastných a znečištěných místech a také jsou dobře tvarovatelné. Jejich výhodou je rychlá a účinná aplikace, vysoká odolnost vůči většině agresivních kapalin. V současné době nabízíme výhradně tmely  použitelné při teplotách do -15o C. Tmely jsou vhodné pro dočasné opravy a udrží tlak do 2,4 m vodního sloupce.

Těsnící tmel Leak Block je vpodstatě hotová malá záplata připravená k okamžitému použití. Stačí ji vybalit z ochranné folie a použít.

V naší nabídce najdete také epoxidový dvousložkový tmel, který je určen pro trvalé opravy prasklin, průsaků a otvorů. Tento tmel je určen pro opravu materiálů z kovů, keramiky, dřeva, betonu i plastu. Jeho výhodou je poměrně snadná aplikace z jedné tuby. Po vytvrzení lze tmel řezat, brousit, vrtat a natírat. Je odolný proti většině agresivních kapalin. Po vytvrzení nevede el. proud.

Naši vyškolení produktoví specialisté Vám rádi předvedou použití těchto ekologických prostředků pro okamžitou pomoc při haváriích.