E-shop Těsnicí prostředky Havarijní těsnicí tmely
Cena
Objem
Teplotní odolnost

Havarijní těsnicí tmely

Havarijní těsnící tmely dodáváme  ve formě suché směsi pro přípravu tmelu, ve formě hotových tmelů v dózách a Leak block. Tyto tmely jsou právem součástí našich havarijních souprav, protože významným způsobem zabraňují větším škodám.

Suché granule mají výhodu v prakticky neomezené době použitelnosti, jsou použitelné v jakémkoli počasí a při jakékoli teplotě. Jsou rychle a účinně použitelné a variabilita jejich použití je velká. Tyto tmely jsou součástí výbavy profesionálních hasičských sborů.

Hotové tmely jsou plastické a mají vysokou přilnavost i na mastných a znečištěných místech a také jsou dobře tvarovatelné. Jejich výhodou je rychlá a účinná aplikace, vysoká odolnost vůči většině agresivních kapalin. V současné době nabízíme výhradně tmely  použitelné při teplotách do -15o C. Tmely jsou vhodné pro dočasné opravy a udrží tlak do 2,4 m vodního sloupce.

Těsnící tmel Leak Block je vpodstatě hotová malá záplata připravená k okamžitému použití. Stačí ji vybalit z ochranné folie a použít.

V naší nabídce najdete také epoxidový dvousložkový tmel, který je určen pro trvalé opravy prasklin, průsaků a otvorů. Tento tmel je určen pro opravu materiálů z kovů, keramiky, dřeva, betonu i plastu. Jeho výhodou je poměrně snadná aplikace z jedné tuby. Po vytvrzení lze tmel řezat, brousit, vrtat a natírat. Je odolný proti většině agresivních kapalin. Po vytvrzení nevede el. proud.

Naši vyškolení produktoví specialisté Vám rádi předvedou použití těchto ekologických prostředků pro okamžitou pomoc při haváriích.

Potřebujete poradit?

Jan Hrdina ví o tomto produktu vše!
Po-Pá, 8-17
volejte 800 156 944
Pište na happyend@happyend.cz