Speciální čistič rukou Kresto Kolor ULTRA - HC N312

Speciální čistič rukou Kresto Kolor ULTRA

Speciální čistič rukou Kresto Kolor ULTRA - HC N312

Katalogové číslo: HC N312

Vlastnosti

Rozměry výrobku

Rozměry výrobku:

Maximální vnější rozměry výrobku

14 × 11,3 × 19 cm
Počet ks v balení
4 × 2 l
Hmotnost
2 kg
Čisticí účinnost
5 - vynikající
Možnosti likvidace
recyklace
Hodnota pH
pH 9
5 210 Kč
6 304,10 Kč s DPH
bal
Obvykle expedujeme do 20 dnů
Doprava zdarma k nákupu
nad 1 000 Kč bez DPH
Vyberte si jednu z následujících modifikací
Kód
Hmotnost
Možnosti likvidace
Hodnota pH
Cena bez DPH

POPIS VÝROBKU

Speciální čistič rukou Kresto Kolor ULTRAobsahuje Astopon (přírodní granule ze skořápek vlašských ořechů) a redukční činidlo, které pomáhá přeměnit redukovatelná barviva do své bezbarvé podoby a poté je smýt z rukou. Je účinný při odstraňování znečištění šestimocným chromem, který se přidává do pigmentů, nátěrů a laků pro lepší stabilitu a odolnost proti oděru. Čistič neobsahuje vodu a konzervanty a tak může být používán pracovníky s  pokožkou citlivou na působení konzervantů. Lehce se oplachuje a neucpává potrubí a odpad. Jeho působení nemá dopad na životní prostředí a odpadní vody, protože je biologicky odbouratelný. Je dermatologicky testován. 

POUŽITÍ

Je vhodný pro odstranění barviv, které jsou redukovatelné v rámci alkalické oblasti, jako je například toner, anilinové barvy, azobarviva, tiskové a kopírovací inkousty, barviva z ovoce a zeleniny.

NÁVOD K POUŽITÍ

Aplikujte 1 dávku na suché ruce a rozemněte, aby došlo k uvolnění nečistot. Poté si mírně namočte ruce a znovu rozemněte. Nakonec ruce dobře opláchněte pod tekoucí vodou a osušte čistým papírovým ručníkem. V případě potřeby proces opakujte. Mírný sirný zápach pramení z obsahu redukčního činidla.

Stáhněte si Důležité Dokumenty

Alternativní produkty

Příslušenství