E-shop Sorbenty Textilní sorbenty Univerzální úklidové sorbenty Sorpční koberce Sorpční koberec vysoký, silný, zpevněný a nepropustný

Sorpční koberec vysoký, silný, zpevněný a nepropustný - MRMI 12040

Sorpční koberec vysoký, silný, zpevněný a nepropustný

Sorpční koberec vysoký, silný, zpevněný a nepropustný - MRMI 12040

  • Množstevní sleva až 9 %
Katalogové číslo: MRMI 12040

Vlastnosti

Řada sorbentů
MEDIUM
Rozměry výrobku

Rozměry výrobku:

Maximální vnější rozměry výrobku

120 cm × 40 m
Sorpční kapacita

Sorpční kapacita:

udává objem zachycené kapaliny, který je sorbent schopný pojmout.

144 l
Metoda testování
(EDANA 10.4-02)
Druh sorpce

Druh sorpce:

určuje, pro jaké kapaliny je produkt vhodný.

univerzální
Počet vrstev
2
Perforace sorbentu
bez perforace
Mechanická odolnost

Mechanická odolnost:

udává odolnost výrobku při mechanickém zatížení a provozním opotřebení; každý výrobek může být vystaven jinému zatížení např. tahu, tlaku, oděru, přejezdu nebo otáčení manipulační techniky.

nadstandardní
Materiál
polyetylen, polypropylen
Klasifikace odpadu

Klasifikace odpadu:

zařazení odpadu dle vyhlášky č. 93/2016 Sb.

15 02 02 15 01 02
4 040 Kč
4 888,40 Kč s DPH
ks
Skladem 3 ks
Doprava zdarma

Množstevní sleva

Počet Cena bez DPH Cena s DPH
1 ks4 040 Kč4 888,40 Kč
3 ks3 840 Kč4 646,40 Kč
6 ks3 640 Kč4 404,40 Kč
Vyberte si jednu z následujících modifikací
Kód
Řada sorbentů
Rozměry výrobku
Sorpční kapacita
Perforace sorbentu
Cena bez DPH

POPIS VÝROBKU

Na výrobu vysokého sorpčního koberce byl použit materiál polyetylen, polypropylen, který se vyznačuje chemickou a mechanickou odolností. Koberec patří do produktové řady MEDIUM. Koberec je velmi účinným prostředkem k zachycení úkapů, ke kterým dochází na velké ploše. Chrání podlahu pod stroji nebo na frekventovaných chodbách, zamezuje vzniku kluzkých ploch při únicích nebezpečných kapalin. Roli koberce dodáváme v rozměrech 120 cm × 40 m

PROVEDENÍ SORBENTU

Silný sorbent je textilie o vyšší plošné hmotnosti a tloušťce. Díky tomu dokáže nasát velké množství uniklých kapalin. Nejlépe jej využijete v provozech s rizikem velkých nebo stálých úniků nebezpečných látek.

POUŽITÍ

Textilní univerzální sorbenty jsou určeny pro sorpci všech neagresivních kapalin. Rychle a bezpečně nasají emulze, oleje, tuky, ropné látky, rozpouštědla, vodu, vodné roztoky nebo slabé roztoky chemikálií. Používají se ve skladových, výrobních nebo opravářských provozech jako prevence úniku nebezpečných látek nebo řešení havarijní situace při náhlém úniku těchto kapalin.

Použití těchto sorbentů vám zajistí:

  • čistotu a pořádek na pracovišti
  • vyšší bezpečnost práce
  • splnění požadavků legislativy na ochranu životního prostředí

VÝHODY

Tento koberec má díky speciální úpravě nepropustnou spodní vrstvu. Tato vrstva zaručuje, že uniklá látka nezašpiní podlahu ani neznečistí životní prostředí. Díky této vrstvě má koberec také vyšší pevnost. 

BALENÍ

Sorbenty jsou dodávány v praktickém výdejním boxu, který je chrání, aby nebyly před použitím znečištěny a znehodnoceny. Pomáhá zachovávat sorpční kapacitu (při plošném dlouhodobém zatížení se může sorpční kapacita snížit ztrátou volného objemu). Díky tomuto balení je sorbent připraven k okamžitému použití.

UPOZORNĚNÍ

Tyto sorbenty nelze použít pro odsávání ropných látek z hladiny vody, protože přednostně absorbují vodu a vodné roztoky, a proto klesají ke dnu.

ŘADY SORBENTŮ

Textilní sorbenty řady MEDIUM jsou vyrobeny ze speciální mikrovlákenné polypropylenové netkané textilie, která je navíc zpevněna ultrazvukovým pojením. Tím je výrazně zvýšena pevnost a povrchová odolnost sorbentu. Nejlépe je využijete v provozech, kde je vyžadována mechanická odolnostsnížené uvolňování vláken z povrchu. Umožňují občasné přecházení a pohyb osob.

Řady sorbentů a jejich vlastnosti

Potřebujete poradit?

Jan Hrdina ví o tomto produktu vše!
Po-Pá, 8-17
volejte 800 156 944
Pište na happyend@happyend.cz