E-shop Sorbenty Textilní sorbenty Univerzální úklidové sorbenty Sorpční koberce Sorpční koberec vysoký, silný, se vzorem a perforací

Sorpční koberec vysoký, silný, se vzorem a perforací - MRCP 7645

Sorpční koberec vysoký, silný, se vzorem a perforací

Sorpční koberec vysoký, silný, se vzorem a perforací - MRCP 7645

Katalogové číslo: MRCP 7645

Vlastnosti

Řada sorbentů
PREMIUM
Rozměry výrobku

Rozměry výrobku:

Maximální vnější rozměry výrobku

76 cm × 45 m
Sorpční kapacita

Sorpční kapacita:

udává objem zachycené kapaliny, který je sorbent schopný pojmout.

175 l
Metoda testování
(BS 7959-1:2004)
Druh sorpce

Druh sorpce:

určuje, pro jaké kapaliny je produkt vhodný.

univerzální
Počet vrstev
2
Perforace sorbentu
příčná, podélná
Počet útržků
240
Rozměry útržku

Rozměry útržku:

výrobek je v balení, ze kterého lze odebírat jednotlivé útržky v daných rozměrech; role mají perforaci pro snadné odtržení. 

38 × 40 cm
Mechanická odolnost

Mechanická odolnost:

udává odolnost výrobku při mechanickém zatížení a provozním opotřebení; každý výrobek může být vystaven jinému zatížení např. tahu, tlaku, oděru, přejezdu nebo otáčení manipulační techniky.

extrémní
Materiál
polypropylen
Dekor
maskovací kamufláž
Klasifikace odpadu

Klasifikace odpadu:

zařazení odpadu dle vyhlášky č. 93/2016 Sb.

15 02 02 15 01 02
4 520 Kč
5 469,20 Kč s DPH
ks
Skladem 2 ks
Doprava zdarma
Vyberte si jednu z následujících modifikací
Kód
Řada sorbentů
Rozměry výrobku
Sorpční kapacita
Perforace sorbentu
Cena bez DPH

POPIS VÝROBKU

Na výrobu vysokého sorpčního koberce byl použit materiál polypropylen, který se vyznačuje chemickou a mechanickou odolností. Koberec patří do produktové řady PREMIUM. Koberec je velmi účinným prostředkem k zachycení úkapů, ke kterým dochází na velké ploše. Chrání podlahu pod stroji nebo na frekventovaných chodbách, zamezuje vzniku kluzkých ploch při únicích nebezpečných kapalin. Roli koberce dodáváme v rozměrech 76 cm × 45 m

PROVEDENÍ SORBENTU

Silný sorbent je textilie o vyšší plošné hmotnosti a tloušťce. Díky tomu dokáže nasát velké množství uniklých kapalin. Nejlépe jej využijete v provozech s rizikem velkých nebo stálých úniků nebezpečných látek.

POUŽITÍ

Textilní univerzální sorbenty jsou určeny pro sorpci všech neagresivních kapalin. Rychle a bezpečně nasají emulze, oleje, tuky, ropné látky, rozpouštědla, vodu, vodné roztoky nebo slabé roztoky chemikálií. Používají se ve skladových, výrobních nebo opravářských provozech jako prevence úniku nebezpečných látek nebo řešení havarijní situace při náhlém úniku těchto kapalin.

Použití těchto sorbentů vám zajistí:

  • čistotu a pořádek na pracovišti
  • vyšší bezpečnost práce
  • splnění požadavků legislativy na ochranu životního prostředí

VÝHODY

Ochranná textilní vrstva s maskovacím potiskem chrání sorbent před poničením oděrem a prodlužuje jeho životnost. Vzor kryje drobné úkapy a tím prodlužuje i dobu jeho využití z estetického hlediska.

PERFORACE

Perforace umožňuje odtrhnout potřebný kus textilie a lépe využít plochu sorbentu. U tohoto sorbentu MRCP 7645  příčná, podélná perforace umožňuje přizpůsobit se potřebám konkrétního pracoviště, například zakrýt jím členité povrchy. 

UPOZORNĚNÍ

Tyto sorbenty nelze použít pro odsávání ropných látek z hladiny vody, protože přednostně absorbují vodu a vodné roztoky, a proto klesají ke dnu.

ŘADY SORBENTŮ

Textilní sorbenty řady PREMIUM jsou vyrobeny ze speciální mikrovlákenné netkané polypropylenové textilie. Jejich povrch je opatřen tenkou ochrannou vrstvou, která sorbent chrání proti oděru a uvolňování vláken. Textilie je také zpevněná ultrazvukovým pojením, a tím je značně zvýšena její pevnost. Díky tomu mohou pracovníci po sorbentech přecházet. Sorbenty z této řady je vhodné použít na místech, kde je vyžadována vyšší mechanická odolnost a naprosto minimální uvolňování vláken z povrchu

Řady sorbentů a jejich vlastnosti

Stáhněte si Důležité Dokumenty

Potřebujete poradit?

Jan Hrdina ví o tomto produktu vše!
Po-Pá, 8-17
volejte 800 156 944
Pište na happyend@happyend.cz

Alternativní produkty

Příslušenství