SAFETY POINT: OCHRÁNÍ ZDRAVÍ VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ A ZVÝŠÍ VÁŠ IMAGE


VŠE PRO OCHRANU ZDRAVÍ NA JEDNOM MÍSTĚ

safety-point-otevreny-1.png
Systémové zajištění prostředků první pomoci

Díky SAFETY POINTu posunete bezpečnost a ochranu zdraví od formálního naplnění do praxe, která může zachránit život. Každý SAFETY POINT je unikátní a navržený přesně podle potřeb daného provozu. Neřeší jen minimum, které ukládá legislativa, ale obsahuje vybavení pro reálnou pomoc. Navíc díky jeho přítomnosti můžete zaměstnance proškolit přímo na pracovišti a ukázat jim, jak jednoduchá, ale zároveň důležitá včasná pomoc je. Také poskytuje vzdálený dohled nad prostředky první pomoci a další výhody.
safety-point-vybava.png
 

PROČ SAFETY POINT?

  • Ochrana zdraví pracovníků je nejen morální a zákonnou povinností zaměstnavatelů, ale také se vyplácí. Investice do bezpečnosti se vám podle odborníků vrátí víc než dvojnásobně (IOSH: The Healthy Profit)
  • Zaměstnavatel je povinen „zajistit poskytnutí první pomoci.“ (zák. 262/2006 Sb. §103j)
  • Pracoviště musí být „vybavena ... prostředky pro poskytnutí první pomoci a vybavena prostředky pro přivolání poskytovatele zdravotnické záchranné služby.“ (zák. 309/2006 Sb. §2f).
  • ISO 45001 od managementu společnosti vyžaduje zavedení a udržování procesů bezpečnosti.
  • Díky AED defibrilátorům byly po celém světě zachráněny tisíce lidských životů a stávají se běžnou součástí vybavení pracovišť a veřejných míst. Prudký nárůst jejich instalací očekáváme i ve střední a východní Evropě. 


​S ČÍM VÁM SAFETY POINT POMŮŽE?

  • Prezentace bezpečnosti – ochrana zdraví si zaslouží poutavou prezentaci a design SAFETY POINTu je nejen funkční, ale i atraktivní.
  • Systémové řešení – zajistit systémovou péči o prostředky první pomoci je v praxi velmi těžké, ale díky SAFETY POINTu to pro vás bude snadné.
  • Firemní kultura – to jakým způsobem se společnosti starají o ochranu zdraví svých pracovníků, svědčí o skutečné úrovni firemní kultury. SAFETY POINT bude vaší Safety Culture vizitkou.

JAK VZNIKL SAFETY POINT

První prototyp jsme vyvíjeli se společností Skanska známou vysokou kulturou bezpečnosti na stavbách, které řídí po celém světě. Nyní bude SAFETY POINT dostupný pro všechny zaměstnance Skanska v České republice.

 

skanska-logo-1170x259.png

Cena

safety-point-cena.png
Uvedené ceny jsou bez DPH. * Cena se může změnit podle zvoleného obsahu. ** Doporučujeme AED ZOLL Plus.


OBJEDNÁVKY / PRODUKČNÍ INFORMACE

Od 1. 11. 2019 bude zahájena sériová výroba produktů. První série bude dodána a u zákazníků instalována do konce roku 2019.

Uzávěrka objednávek pro první výrobní sérii je 31. 10. 2019.

Pro další informace a cenové nabídky se obracejte na manažera projektu:

     Ondřej Sobička

     (+420) 736 607 445

     sobicka@happyend.cz

.