Systém SKYWALKER

Zde Vám nabízíme ucelený systém protiúnavových protiskluzných rohoží s jehož pomocí můžete ošetřit rozmanité typy pracovišť v suchém vnitřním prostředí výrobních hal, skladů, servisů a podobných pracovišť. Můžete vytvářet ostrůvková pracoviště a bezpečné pochozí zóny kolem strojů a techniky, nyní nově s možností zaoblených rohových částí. S pomocí systému SKYWALKER zvýšíte:

1) BEZPEČNOST díky náběhovým hranám, které snižují riziko zakopnutí. Díky žlutým prvkům zvýšíte viditelnost případných nebezpečných zón. 

2) POHODU na pracovišti díky výrazným protiúnavovým vlastnostem rohoží s bublinovým povrchem. Dlouhodobé stání a chůze po povrchu rohoží systému SKYWALKER snižuje pocity únavy dolních končetin, zatížení kosterního aparátu a kloubů.

3) ESTETICKOU ÚROVEŇ - rohože kromě toho, že chrání pracovníky před zbytečnou únavou, chrání také podlahy před zničením a poškozením.

Systém  SKYWALKER se skládá z těchto tvarovaných součástí:

- čtvercové modulové rohože + rovné náběhové hrany. Ze čtvercových modulů můžete vytvořit jednotlivé pracovní plochy nebo celé pruhy průchozích cest.

- rohové modulové rohože se zaoblením zakřiveným v úhlu 45° a příslušné náběhové hrany. Tyto rohové prvky je možné použít pro odbočky s úhlem 90°. Pro každou zatáčku je nutné mít 2 tyto rohové modulové rohože.

- rohové modulové rohože se zaoblením zakřiveným v úhlu 22,5° a příslušné náběhové hrany. Tyto rohové prvky jsou určeny pro široké cesty tvořené dvěma pruhy čtvercových modulových rohoží. Pro každou zatáčku je nutné mít 4 tyto modulové prvky.

- žlutý dělicí pruh pro vytváření souvislých linií pro zvýšení bezpečnosti

Spodní část základních čtvercových modulových rohoží jsou segmentovány na čtverce o straně 30 cm - toto řešení umožňuje  pohodlnější a rychlejší řezání na potřebný rozměr a přizpůsobování potřebám konkrétního pracoviště. Práce se systémem SKYWALKER Vás bude bavit, protože s jeho pomocí můžete vytvářet mnoho různých variant pohodlného a bezpečného pokrytí pracovních ploch.

Systém SKYWALKER můžete nyní zakoupit v 5 různých verzích podle požadovaného typu ochrany:

- standardní - pro obecné použití do prostor bez speciálních požadavků

- odolný vůči olejům a tukům  - pro strojírenský průmysl, servisní dílny a jiné provozy s průmyslovými oleji

- antistatický -  pro elektronický průmysl, pro ESD zóny k odvedení nebezpečného statického náboje

- antistatický se sníženou hořlavostí  - pro ESD zóny, svařovny a podobná pracoviště

- odolný vůči olejům se sníženou hořlavostí  - pro strojírenský průmysl, svařovny

S pomocí systému SKYWALKER výrazně zlepšíte pracovní pohodu svých pracovníků, kteří se Vám odmění tím, že do práce budou chodit rádi a jejich pracovní výkon tomu bude odpovídat. 

Naši vyškolení produktoví specialisté Vám rádi pomohou vybrat ten nejvhodnější systém pro Vaše pracoviště.

 

 


Vyberte si z těchto podkategorií

Tento web používá cookies

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Více informací