Protiskluzový sklolaminátový profil na schod - úzký, černá/ž - BY 213123

Novinka
Katalogové číslo: BY 213123
Materiál:
sklolaminát
Barva:
černá / žlutá
Šířka:
7 cm
Délka:
100 cm
Výška:
3 cm
Tloušťka:
3,8 mm
Rozměry výrobku

Rozměry výrobku:

Maximální vnější rozměry výrobku
7 × 100 × 3 cm
Hmotnost:
0,7 kg
Zrnitost:
46
Třída protiskluznosti

Třída protiskluznosti:

hodnota protiskluznosti podlahy v místech s rizikem uklouznutí osob; maximální třída protiskluznosti je R13, testováno metodou nakloněné roviny podle normy DIN 51 130; vyšší třída protiskluznosti zajišťuje vyšší bezpečnost pohybujicích se osob.
R13 (DIN 51 130)
UV stabilizace

UV stabilizace:

odolnost materiálu vůči UV záření (sluneční svit); produkt se dá použít ve venkovním prostředí bez znatelné ztráty vlastností a vzhledu povrchové vrstvy.
ANO
Teplotní odolnost

Teplotní odolnost:

bezpečný rozsah teplot, ve kterém je možné výrobek používat bez významných změn jeho vlastností.
−20 ºC až 120 ºC
930 Kč
1 125,30 Kč s DPH
ks
Skladem více než 20 ks
Doprava zdarma

POPIS VÝROBKU

Sklolaminátová deska/profil je vyroben, ze sklolaminátu, který tvoří speciální syntetické hmoty zpevněné skleněnými vlákny (GFK) a polyesterovou pryskyřicí. Protiskluzný povrch tvoří zrna velmi tvrdého karbidu křemíku. Tento kvalitní protiskluzný povrch hraje důležitou roli v prevenci snížení rizika nechtěného uklouznutí a pádu. Zvyšuje tedy bezpečnost na pracovišti i jinde.

POUŽITÍ

Protiskluzový sklolaminátový profil na schod - úzký, černá/ž se používá na studené, vlhké, mokré nebo velmi hladké, zaolejované, mastné povrchy uvnitř ale i venku tam kde vzniká riziko uklouznutí. Je užitečným doplňkem do vchodů, průchodů a východů z budov. Lze ho použít pro ošetření poškozených betonových, kamenných a dřevěných schodů nebo podlah.

VÝHODY

Sklolaminát je velmi pevný, tvrdý a tvarově stabilní materiál s nízkou plošnou hmotností.  Jeho odolnost byla testována v 5 milionech cyklech, a proto zaručuje dlouhou životnost. Je UV stabilní, a tak nemění své vlastnosti ani ve venkovním prostředí. 

APLIKACE

Výrobek je vhodný na všechny typy povrchů. Jednoduše je možné ho přilepit speciálním lepidlem na lepení sklolaminátových profilů nebo provrtat a přišroubovat. Kvůli tvrdosti materiálu lze jeho rozměr upravit pouze s pomocí diamantového řezáku.

Potřebujete poradit?

Ing. Jan Hrdina
vedoucí produktového oddělení

Obraťte se na náš tým
Volejte 800 156 944 (Po-Pá, 8-16 h)
nebo pište na dotazy@happyend.cz
Dotaz na zboží

Mohlo by Vás zajímat

Dosavadní účet inspekce práce: Pokuty za 136 milionů korun
Dosavadní účet inspekce práce: Pokuty za 136 milionů korun

Státní úřad inspekce práce letos stačil uložit zaměstnavatelům téměř 2 000 pokut v souhrnné výši 136 519 000 korun. Oproti prvnímu pololetí roku 2017 jde o nárůst o více než čtvrtinu.

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.