Sklolaminátové desky a profily

Sklolaminátové desky a profily jsou určeny pro dovybavení hladkých, zaolejovaných, mastných a mokrých povrchů tam, kde je reálné riziko uklouznutí a pádu. V této nabídce najdete profily na hranu schodů a ploché desky.

Všechny výrobky jsou vybaveny mimořádně odolným protiskluzným povrchem vytvořeným zrny velmi tvrdého karbidu křemíku. Podklad je tvořen pevnou a tvarově stabilní sklolaminátovou deskou. Jde o velmi tvrdý a odolný materiál, který  byl testován v 5 milionech cyklech s výbornými výsledky, proto můžete očekávat dlouhou životnost všech úprav provedených s pomocí našich protiskluzných profilů a desek. Všechny výrobky této řady jsou navíc UV stabilní, lze je tedy použít ve venkovním i vnitřním prostředí.

Sklolaminátové profily na schody

  • úzké s nášlapnou vrstvou o šíři 7 cm
  • široké s nášlapnou vrstvou o šíři 23 cm
  • hrany profilů na schody svírají úhel 87°, čím je maximálně omezeno riziko zakopnutí při chůzi nahoru do schodů 

Sklolaminátové ploché desky

  • pro úpravu rovných ploch, především tam kde je zvýšené riziko vzniku kluzkého prostředí vlivem zvýšené vlhkosti nebo námrazy, vlivem zaolejování na cestách, mostech, ...

Profily a desky je možné použít pro ošetření poškozených a příliš hladkých povrchů z betonu, kamene, dřeva a pod. Tyto výrobky můžete k podkladu přilepit speciálním lepidlem nebo provrtat a přišroubovat k podkladu. Protože jde o velmi tvrdý materiál, lze jeho rozměry upravovat jen s pomocí diamantového řezáku.

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.