Pro zásahová vozidla

Tyto lékárničky jsou určeny pro požární zásahová vozidla podle vyhlášky č. 53/2010. Lze je použít také pro vybavení zdravotnických týmů záchranných služeby a všech složek integrovaného záchranného systému.

Můžete si vybrat ze tří typů obalů:

  • Pevný záchranářský kufr Explorer s vodotěsným a prachotěsným těsněním odolný vůči nízkým i vysokým teplotám, nárazům a deformacím. Kufr je opatřen tlakovým ventilem pro rychlé vyrovnání vnitřního tlaku. Rukojeť má protiskluzovou úpravou. Kufr může být uzamčen s pomocí visacího zámku (není součástí dodávky).

  • Praktický zdravotnický batoh z voděodolného polyesteru je vhodný pro zásahy v terénu. Batoh je vybaven 4 venkovními kapsami na zip. Má vyztužená záda, nastavitelné popruhy a 4 reflexní pruhy pro zvýšení viditelnosti. Vnitřní prostor obsahuje na 5 barevných kapes uchycených  suchými zipy a gumové úchyty pro uložení zdravotnickcýh nástrojů.

  • Brašna první pomoci z voděodolného polyamidu s dvěma bočními kapsami na zip a dlouhým popruhem pro přenos na rameni. Vnitřní prostor lze variabilně uspořádat pomocí  přepážek a kapes na suchý zip.
Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.