Srovnání podlahových a protiskluzových pásek


 

Lámete si hlavu nad tím, jakou pásku do svého provozu vybrat, aby jednak splňovala zákonné požadavky, posloužila svému účelu a jednak se neodlepila hned, jak po ní přejede vysokozdvižný vozík? Připravili jsme pro vás přehledné tabulky, které řadí podlahové a protiskluzové pásky podle jejich vlastností. Věříme, že vám usnadní výběr.

 

PODLAHOVÉ PÁSKY

Označení podlahy pomocí pásky napomůže lepší organizaci a bezpečnosti provozu. Páskou lze také vymezit oblasti pro nakládku a vykládku zboží, bezpečné nebo naopak nebezpečné zóny, orientaci ve skladu nebo přímou navigaci k daným cílům. Když dojde ke znečištění nebo poškození podlahy, je možné páskou jasně označit místo, kde je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Použití pásky se nemusí omezit jen na podlahy. 

 

Standardní podlahová páskaOdolná podlahová páskaVelmi odolná podlahová páska s laminacíUniverzální podlahová páskaExtémně odolná podlahová páska s laminacíPodlahová páska s protiskluzovým povrchemExtrémně odolná podlahová páska s náběhovou hranou

Srovnání podlahových pásek

 

 

 

 

 

 

 

 

Za nákup pásek poukázka ALZA

 

 

PROTISKLUZOVÉ PÁSKY

Protiskluzové pásky jsou výborným pomocníkem pro zajištění vyšší ochrany před uklouznutím a pádem. Uplatní se ve vstupních prostorech, ve skladech a výrobních halách s hladkým povrchem podlah, nebo ve vlhkých a mokrých prostorech s třídou protiskluznosti R10–R13 (dle normy DIN 51130). Protiskluzové pásky nabízíme ve formě rolí různé šíře s max. délkou 18,3 m a ve formě nálepek se zaoblenými rohy.

 

 

Základní protiskluzová páskaVelmi odolná univerzální protiskluzová páskaProtiskluzová páska pro pohyb bez obuviVelmi odolná tvarovatelná protiskluzová páskaExtrémně odolná protiskluzová páskaExtrémně odolná protiskluzová páska tvarovatelnáFotoluminiscenční a fluorescenční protiskluzová páska

Přehled protiskluzových pásek

Jak vybrat správnou podlahovou pásku do skladu nebo provozu?

 

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.