Nůž FISKARS ZDARMA!


 

Vážení klienti,

společnost HAPPY END CZ, a.s., pro Vás připravila zajímavou akci, ve které můžete zdarma získat nůž FISKARS EDGE. Tento kvalitní nůž získáte, pokud objednáte produky z našeho katalogu nebo e-shopu z kategorií výrobků:

​a Vaše objednávka bude vyšší než 5 000 Kč bez DPH. Tuto akci můžete využít od 9. 9. 2013 do 31. 10. 2013. Nůž Vám osobně předá náš obchodní zástupce nebo si můžete zvolit dodání společně se zbožím. Na jednu objednávku lze získat maximálně pět nožů. Počet objednávek s dárkem však v době trvání akce není omezen.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte prosím svého obchodního zástupce nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 156 944 (poté Vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce).


Popis nože:

Řada nožů EDGE nabízí elegantní moderní vzhled a inovativní prvky, které více než usnadňují práci v kuchyni. Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli se zužujícím se ostřím pro dlouhotrvající ostrost. Představují jedinečnou kombinaci designu nožů z celého světa. Hladký přechod mezi ergonomickou rukojetí a čepelí umožňuje používat různé techniky krájení a zaručuje výjimečnou lehkost vedení nože. Nepřilnavý černý potah čepele nedotváří jen atraktivní vzhled nožů, ale je i vysoce funkčním prvkem, který usnadňuje čištění, zvyšuje trvanlivost čepele a zabraňuje přichycování potravin při krájení.
 
Vlastnosti nože:
  • Čepel vyrobena z vysoce kvalitní nerez oceli
  • Délka čepele 19 cm
  • Tvrdost HRC 53

 

 

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.