HAPPY END si zahrál na přátelském volejbalovém turnaji s AERO Odolenou Vodou


 

Jak vypadá opravdový trénink extraligového volejbalového týmu? A jaké to asi je zahrát si proti skutečným volejbalovým profesionálům anebo po jejich boku? To všechno mohli zažít zaměstnanci společnosti HAPPY END CZ, a.s., na půdě extraligového mančaftu AERO Odolena Voda. Klub totiž připravil na konci volejbalové sezóny pro své hlavní partnery přátelský turnaj, při kterém nechal nahlédnout do své „kuchyně“.

Celou akci zahájil náměstek ředitele HZS Středočeského kraje, plk. Miloš Hladík. Posléze pod vedením hlavního trenéra volejbalistů, Jiřího Vojíka, mohli naši borci na vlastní kůži pocítit intenzitu profesionálního volejbalového tréninku. Nejvíce zaujalo tzv. „volejbalové dělo“, které dokáže podávat míče rychlostí až 135 km/h. Po ukázkovém tréninku došlo na samotný turnaj. Byť se „HAPPY END tým“ snažil o aplikaci věcných rad dvoumetrového blokaře Tomáše Kotrcha, který koučoval náš tým, ne vždy se to dařilo. Turnaj si hráči ovšem beze zbytku užili a případné herní nedostatky vyvažovali nadšením a týmovým duchem, což je patrné i z přiložených fotografií.

„Bylo fajn seznámit se s hráči klubu AERA trochu blíže a vidět, že volejbal je pro ně nejen hrou, ale hlavně srdeční záležitostí. Takže jim nevadilo věnovat se i naprostým laikům, jako jsme my. Těšíme se, že podpoříme volejbalový klub AERO Odolena Voda i v další sezóně a na příští přátelský turnaj budeme poctivě trénovat,“ zhodnotil akci s úsměvem obchodní ředitel a hráč „HAPPY END týmu”, David Lošťák.

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.