HAPPY END CZ, a.s., podporuje používání mobilní aplikace, která zachraňuje životy


 
Cílem společnosti HAPPY END je, aby svými výrobky, službami a celkovým působením pomáhala chránit životy, zdraví a majetek lidí. Tento cíl je plně v souladu s posláním aplikace Záchranka, která umožňuje pohotově a jednoduše přivolat pomoc a přispět tak k záchraně života.
 
„Jsme moc rádi, že můžeme podpořit tento užitečný projekt Zdravotnické záchranné služby a více rozšířit jeho využití mezi lidmi,“ říká k podpoře aplikace Záchranka vedoucí marketingového oddělení Denis Milev a dodává: „Sám mám aplikaci nainstalovanou v mobilu a rád ji doporučím i našim zákazníkům. Je to snadný a rychlý způsob, jak přivolat pomoc včas a na správné místo.“
 
Aplikace Záchranka je určena pro chytré telefony, umožňuje přivolat pomoc a určit přesně polohu zraněné osoby. Stačí přidržet nouzové tlačítko na displeji. Tímto jednoduchým pohybem se spustí vytáčení linky 155 a současně se z mobilního telefonu odešle zpráva, která obsahuje údaje o aktuální poloze či doplňující informace týkající se zdravotního stavu zraněného.
 
Více informací o mobilní aplikaci Záchranka a jejím použití najdete na http://www.zachrankaapp.cz.
 
 

 

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.