Antibakteriální utěrky zničí bakterie do 10 vteřin


 

Než byste řekli „antibakteriální vlhčená utěrka do potravinářství“, nová vlhčená utěrka HC VU04 z řady Dirteeze zničí drtivou většinu bakterií na povrchu, na který jste ji zrovna použili. Jak je to možné a které další výhody tato utěrka přináší?

Utěrka je vyrobena ze speciálního materiálu Dirteeze Hydromax. Díky tomu je odolnější a silnější než utěrky od konkurenčních dodavatelů, takže vyčistí mnohem více plochy. Utěrka je napuštěná unikátní spolehlivou antibakteriální kapalinou, která během 10 vteřin zabije 99,9999 % bakterií. Je testována podle EN 1276, EN 1650, EN 13 697, EN 14 475, DGHM. Podléhá kvantitativnímu testu v suspenzi. Chrání proti E-coli, salmonele, MRSA (Meticilin resistentní zlatý stafylokok), Pseudomonas Aeureginosa, S.Aureus (zlatý stafylokok), Candida Albicans (mykóza, kvasinková infekce), chřipkovému viru typu A (H1N1), viru Vaccinia a Mycobacterium Terrae (mykobakterie).

 

Antibakteriální kapalina je schválena pro použití v potravinářském průmyslu. Po použití utěrky necháme chvíli působit antibakteriální kapalinu na ošetřovaný povrch a po vyschnutí už je plocha připravená pro styk s potravinami. Protože je utěrka vyrobena v souladu se směrnicí o biocidech, může se používat v potravinářském průmyslu, aniž by hrozilo, že po sobě zanechá rezidua. Neobsahuje vonné látky, bělidla ani alkohol, a proto je naprosto bezpečná pro lidskou pokožku.

 

Antibakteriální utěrka Dirteeze je ideální pro čištění a desinfekci ploch pro přípravu potravin, sporáků, pracovních ploch, výlevek, kohoutků, ledniček, fritéz nebo nástrojů a nářadí z nerezové oceli. Hodí se proto k použití v potravinářské výrobě, cateringu, nemocnicích, zpracování, prodeji potravin atd.

 

Když si u nás do konce března objednáte šest dóz s antibakteriálními vlhčenými utěrkami, další dvě dózy od nás dostanete ZDARMA. Akční nabídka se vztahuje i na další typy vlhčených utěrek. Více informací o akci najdete zde.

 

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.