8 důvodů, proč mít v provozu utěrky Dirteeze


 

Až do konce března probíhá akce s vlhčenými utěrkami Dirteeze. Co utěrky čistí a kdy je lze použít?

 

Univerzální utěrka (HC VU01) je vhodná jak pro hrubé, tak jemné čištění. Odstraňuje oleje, mastnotu, barvy, inkousty, polosuché těsnicí hmoty a tmely a další látky. Zároveň čistí ruce, nářadí a povrchy. Utěrka má z obou stran jinýpovrch: Z jedné strany má abrazivní vrstvu na odolnou hrubou nečistotu a z druhé strany hladkou vrstvu k dočištění. Tyto utěrky jsou až čtyřikrát pevnější než polypropylenové abrazivní utěrky od jiných firem.

 

Utěrka na sklo a plasty (HC VU02) je určena pro leštění a dočišťování plastových nebo skleněných povrchů. Hodí se na keramické dlaždice a obklady, kamenné pracovní plochy, sprchové zástěny, polykarbonátové přístrojové desky a ovládací panely. Čistí a ošetřuje beze šmouh. Nabízí podstatně vyšší odolnost oproti papírovým utěrkám s přípravkem ve spreji.

 

Měkká utěrka pro citlivé čištění (HC VU03) čistí totéž jako univerzální utěrka (HC VU01), ale je zejména určena pro hladké povrchy. Díky svým větším rozměrům vyčistí rozsáhlejší plochu, a nabízí tak značnou úsporu peněz.

 

 

K původním třem typům nově přibyla antibakteriální utěrka (HC VU04), které věnujeme samostatný článek zde.

 

 

Jaké jsou hlavní výhody těchto tří vlhčených utěrek? Představujeme vám sedm hlavních důvodů, proč si je pořídit, a ještě jeden důvod navíc, proč to neodkládat.

 

1. důvod: Materiál SPUNLACE
Vlhčené utěrky jsou ze speciálního materiálu SPUNLACE. Jde o netkanou textilii, která je vyrobena ze směsi vláken, která jí zajišťuje měkkost a absorpční vlastnosti, a z polyesteru. Oproti konkurenčním výrobkům jsou tedy tyto utěrky o dost pevnější a měkčí (lze vyčistit i malé trhliny) a mají vyšší absorpční kapacitu (dobře nasávají kapalinu a nepouští ji zpět). Navíc s nimi ošetříte mnohem větší plochu, čímž se snižuje spotřeba utěrek.

 

2. důvod: Inteligentní chemická směs
Díky výtažku z aloe vera zanechává ruce hydratované a bez lepivých zbytků.

 

3. důvod: Antibakteriální účinky
Utěrky zabíjí 99,99 % známých bakterií. Testováno podle (ČSN) EN 1276.

 

4. důvod: Šetrnost k pokožce
Utěrky HC VU01 a HC VU03 jsou schváleny podle Směrnice o kosmetických výrobcích EC 1223/2009. Byl testován jejich vliv na pokožku a prokázalo se, že jsou bezpečné pro všechny typy kůží (včetně atopických nebo citlivých). Zpráva o zkoušce je dostupná na portálu EU. Utěrky nebyly testovány na zvířatech.

 

5. důvod: Šetrnost k přírodě
Utěrky jsou z velké části biodegradabilní, tzn. rozložitelné v přírodě. Oproti polypropylenovým utěrkám, které se v přírodě rozkládají stovky let, se celulózová složka materiálu SPUNLACE rozloží během 6 až 12 měsíců.

 

6. důvod: Speciální abrazivní mikrokapky
Unikátní abrazivní mikrokapky u utěrek HC VU01 narušují nečistoty a urychlují hrubé čištění. Druhá strana utěrek je jemná a stírá následně nečistoty z povrchu.

 

7. důvod: Technologie Hydrocell
Zanechává čištěný povrch beze stop. Jinými slovy čistí více a účinněji.

 

+ 1 důvod navíc: Akce 6 + 2 ZDARMA
Když si u nás do konce března objednáte šest dóz s vlhčenými utěrkami, další dvě dózy od nás dostanete ZDARMA. Akční nabídka se vždy váže pouze k jednomu typu vlhčených utěrek. Více informací o akci najdete zde.

 

 

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.