Dezinfekční přípravek na ruce Deb Instant Foam Complete - HC N401

Dezinfekční přípravek na ruce Deb Instant Foam Complete

Dezinfekční přípravek na ruce Deb Instant Foam Complete - HC N401

Katalogové číslo: HC N401

Vlastnosti

Rozměry výrobku

Rozměry výrobku:

Maximální vnější rozměry výrobku

12,7 × 9 × 19 cm
Objem
1 l
Počet ks v balení
6 ks × 1 l
Hmotnost
1000 g
Možnosti likvidace
recyklace
Hodnota pH
pH 5-7,5
3 220 Kč
3 896,20 Kč s DPH
bal
Skladem 2 balení
Doprava zdarma k nákupu
nad 1 000 Kč bez DPH

POPIS VÝROBKU

Dezinfekční přípravek na ruce Deb Instant Foam Complete je první pěnový alkoholový dezinfekční přípravek na světě s prokázanou plně virucidní účinností. To znamená, že je efektivní proti všem virům včetně viru ptačí chřipky H3N8 a viru lidské chřipky H3N2, humánnímu rhinoviru, HIV typ1, herpes simplex virus typ 1, virus hepatitis A, humánní rotavirus, virus prasečí chřipky H1N1, a skupině virů Filoviridae - např.Ebola. Má prokázanou další účinnost. Je baktericidní, fungicidní a mykobaktericidní. Ničí 99,999% řady běžných mikroorganismů.

POUŽITÍ

Je nezbytný pro použití ve všech potravinářských a zdravotnických prostředích, kde je vyžadována vysoká úroveň hygieny rukou. Je také vhodný pro použití v kavárnách, kancelářích, hotelech, rekreačních prostorách a všech veřejných zařízeních za účelem prevence šíření mikroorganismů.

NÁVOD K POUŽITÍ

Obecná hygiena: Aplikujte 1-2 dávky na suché a viditelně čisté ruce a důkladně rozetřete na celý povrch obou rukou po dobu 30 s nebo do zaschnutí(pro likvidaci virů 60s). neoplachujte a ruce neutírejte. 

Hygienická dezinfekce rukou podle EN 1500: Naneste 3,5 ml(5 dávek) a postupujte viz výše

Chirurgická dezinfekce rukou podle EN 12791:Naneste 3,5 ml(5 dávek) a standardním postupem rozemněte a podle potřeby přidávejte produkt tak, aby pokožka zůstala vlhká po dobu 3 minut.

Stáhněte si Důležité Dokumenty

Příslušenství