Dezinfekce povrchů ultrakoncentrát - MS DK50

Dezinfekce povrchů ultrakoncentrát

Dezinfekce povrchů ultrakoncentrát - MS DK50

Katalogové číslo: MS DK50
15 200 Kč
18 392 Kč s DPH
ks
Obvykle expedujeme do 20 dnů
Doprava zdarma k nákupu
nad 2 500 Kč bez DPH

BUĎTE VČAS NA ČEKACÍ LISTINĚ

Kvůli uzavření hranic, zrušeným letům a zpomalené logistice jako všichni bojujeme s nedostatkem zboží. Jsme ale napojení přímo na výrobce, což výrazně přispívá k rychlosti dodání. Proto neváhejte a objednávejte i produkty, které nejsou momentálně na skladě. Platí totiž pravidlo: Čím dřív objednáte, tím výš se umístíte na čekací listině a produkty obdržíte rychleji.

POPIS VÝROBKU

Dezinfekce povrchů ultrakoncentrát v 5 l balení je tekutý koncentrovaný dezinfekční prostředek bez přídavku chlóru a kyslíku  určený k dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů, předmětů a nástrojů.

Dezinfekce splňuje § 35 zákona č. 120/2002 a je schválená Ministerstvem Zdravotnictví. Ošetřený předmět je chráněn před „mikroorganismem“ jakékoliv mikrobiologické jednotky, buněčné nebo nebuněčné, schopné rozmnožování nebo přenosu genetického materiálu, včetně nižších hub, virů, bakterií, kvasinek, plísní, řas, prvoků a mikroskopických cizopasných helmintů.

POUŽITÍ

Dezinfekce povrchů ultrakoncentrát je vhodný k dezinfekci rukou i strojů. Dezinfekce povrchů ultrakoncentrát dezinfikuje veškeré vybavení v domácnosti i školách. Ideální je jeho využití v kuchyních a jídelnách (odstraňuje zápach a dezinfikuje ledničky, myčky, pracovní desky). Je také vhodný pro postřikovou dezinfekci interiérů automobilů, MHD, společných prostor, kanceláří, zasedacích místností atp.

Dezinfekce povrchů ultrakoncentrát je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a proti plísňovým účinkem. Odstraňuje zdroje zápachů organického původu.

Základní dezinfekce - ředění 1:160
Dezinfekce pro nemocnice - ředění 1:120
Dezinfekce zařízení živočišné výroby - ředění 1:140
Dezinfekce zařízení potravinářského průmyslu - ředění 1:160