Dávkovač pro dezinfekci - HC D401

Dávkovač pro dezinfekci

Dávkovač pro dezinfekci - HC D401

Katalogové číslo: HC D401

Vlastnosti

Materiál
ABS plast
Rozměry výrobku

Rozměry výrobku:

Maximální vnější rozměry výrobku

13 × 12 × 23 cm
Objem zásobníku
1 l
Hmotnost
430 g
Barva
bílá / červená
Možnosti likvidace
recyklace
Možnost uzamykání
ANO
940 Kč
1 137,40 Kč s DPH
ks
Skladem 1 ks
Doprava zdarma k nákupu
nad 1 000 Kč bez DPH

POPIS VÝROBKU

Dávkovač je vyroben z ABS plastu. Povrch je ošetřen stříbro-iontovou vrstvou Biocote® zajišťující účinnou redukci mikroorganismů - aktivní po celou dobu životnosti, nezaniká ani setřením, omytím nebo jinou běžnou údržbou. Hladký povrch dávkovače brání usazování prachu a snadno se udržuje. Díky mechanickému výdeji náplně je prakticky bezporuchový. Je vybaven průhledným okénkem pro kontrolu náplně. Uzavírá se plastovým klíčem.

POUŽITÍ

Červená barva výdejního tlačítka ukazuje, že je určen výhradně pro patrony přípravků pro dezinfekci ve formě  instantní pěny. Pěna slouží k dezinfekci rukou a zároveň obsahuje hydratační složky. Vysoce efektivní pěnová dezinfekce, hypoalergenní, bez parfemace a barviv, na alkoholové bázi. Používá se bez vody a do 15 sekund ničí 99,99% všech běžných bakterií. Je ideální pro použití v jakémkoli prostředí, kde se manipuluje s potravinami a všude tam, kde je potřeba rychle zajistit maximální hygienické podmínky.

MONTÁŽNÍ NÁVOD

Instalace je velmi jednoduchá. Lze namontovat pouze přilepením na zeď. Na zadní straně je oboustranně lepicí páska se silnou přilnavostí. Navíc má předvrtané otvory pro případ, že nalepení na zeď není možné. Lepit pouze na suché a pečlivě odmaštěné povrchy.

VÝHODY

  • doživotní záruka
  • ekonomické dávkování - vždy přesná dávka
  • snadná výměna patron trvající několik sekund
  • potřebné přípravky vždy na stejném místě - žádné fasování
  • bezúdržbovost

Stáhněte si Důležité Dokumenty

Příslušenství