HAPPY END: Nový člen spolku SKLAD

HAPPY END: Nový člen spolku SKLAD


HAPPY END se stal novým členem spolku kompetentních logistiků a dodavatelů SKLAD. Co toto členství obnáší a co spolek SKLAD svým klientům nabízí? 

 

HAPPY END se stal v pořadí už 8. členem Spolku Kompetentních Logistiků a Dodavatelů (SKLAD). Po společnostech STILL, LogTech, Zebra Technologies, Blumenbecker, Aimtec, JK Logistika a 108 AGENCY tak doplňujeme nezávislou iniciativu, která má za cíl poskytovat komplexní služby v industriálním segmentu.

Díky rozmanitosti, zkušenostem a zároveň vazbám jednotlivých členů má SKLAD komplexní a v mnohém inovativní přístup k logistice. Firmy tak mohou celý proces – od hledání vhodných prostor přes jejich vybavení až třeba po automatizaci nebo ostrahu skladů – řešit s jediným partnerem, a díky tomu šetřit čas a vyvarovat se komplikacím.

Více informací o spolku najdete na webových stránkách http://www.sklad.cz

 

Další články z kategorie BEZPEČNOST

Když je v práci „abnormální hic“: Co dělat?

Extrémně horké dny tak sice dělají radost provozovatelům koupališť, ale vrásky na čele přidělávají mnohým zaměstnavatelům. Proč? Protože vysoké teploty a s nimi související horko na pracovišti s sebou přináší i povinnosti.

Pokračovat ve čtení
Psychosociální rizika: Problém, o kterém se málo mluví

České podniky nepovažují psychosociální rizika za významný problém. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu Evropské agentury pro bezpečnost práce (EU–OSHA) na téma nových a vznikajících rizik ESENER–2. Proč se ale nevyplatí toto riziko podceňovat?

Pokračovat ve čtení
Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.