Bulletiny

Bulletiny


Aktuální Bulletin

1. 2. 2018

Bulletin 042017

Vážení klienti,
bulletin jsme přejmenovali na MODERNÍ PROVOZ a proměnili jsme jeho vzhled, podobu i obsah. Ambicí tohoto zákaznického časopisu je být vám rádcem, inspirací a pomocníkem. Obsahová část se nese v duchu zvyšujících se nároků na bezpečnost, čistotu i ohleduplnost k životnímu prostředí. Dělíme se s vámi o naše zkušenosti a odborné know-how v rámci podpory a rozvoje moderních provozů. Na dalších stránkách pak najdete nabídku produktů a služeb, o které nově rozšiřujeme náš sortiment. V tomto čísle můžete číst například rozhovor o bezpečném pracovišti s Robertem Křepinským, který je členem Rady vlády pro BOZP, a dozvíte se, v čem je metoda 5S přelomová a jak přesně může fungovat ve vašem provozu. O této japonské metodě jsme si povídali s akademickým pracovníkem a expertem na toto téma, Ing. Davidem Stašem, Ph.D. Přejeme vám příjemné a inspirativní čtení.
 
MODERNÍ PROVOZ online najdete zde.
 
 
 

Archiv Bulletinů

1. 11. 2017

Bulletin 042017

 
Vážení klienti,
nejnovější zimní vydání bulletinu se vám představuje v novém kabátu, stejně jako celý HAPPY END. Upozorňuje na dvě tradiční zimní akce, ve kterých můžete získat dálniční známku na rok 2018, ale také poukázky k nákupu v internetovém obchodě Alza, to vše ZDARMA k vaší objednávce. V novém bulletinu také najdete přehledné srovnání textilních a sypkých sorbentů tak, abyste si snadněji vybrali vhodný sorbent přímo pro svůj provoz. Nakonec vám představíme, co nového se v HAPPY ENDu událo. Přesto se neměníme, vyvíjíme se. Tak pěkné čtení.
 
Bulletin online naleznete zde.
 

 

Stáhnout Bulletin...

 

4. 9. 2017

Bulletin 042017

 
Vážení klienti,
představujeme vám podzimní vydání bulletinu. Díky naší nové akci můžete získat nový telefon iPhone 7 128GB nebo Samsung Galaxy S8 64GB ZDARMA. Dále jsme pro vás připravili AKCI 3+1 ZDARMA, při které budete moci získat každou čtvrtou ochranu regálových sloupků ZDARMA. V novém bulletinu také najdete zajímavý článek, který se týká bezpečných skladů. Zeptali jsme se dvou expertů na jejich názor a zkušenosti v této oblasti. Přejeme vám hezké čtení.
Bulletin online naleznete zde.
 

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

1. 7. 2017

Bulletin 032017

 
Vážení klienti,
společnost HAPPY END CZ, a.s., Vám představuje letní vydání bulletinu. Rádi bychom Vám představili novou akci, ve které můžete získat až 4 powerbanky značky GP zdarma k Vaší objednávce. Dále jsme pro Vás připravili Letní cenové hity, tedy zlevněné oblíbené produkty z kategorií Skladování kapalin a Odpadové hospodářství. V rámci infografiky a informativního článku Vás uvedeme do problematiky skladování kapalin. Nakonec Vám představíme naší novou službu, elektronický bulletin. Přejeme Vám hezké čtení a pohodové léto!
Bulletin online naleznete zde.

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

2. 5. 2017

Bulletin 022017

 
Vážení zákazníci,
v dalším vydání bulletinu Vám přinášíme mimořádnou akční nabídku, řadu novinek a zajímavých informací. Například můžete ke své objednávce získat zdarma kvalitní čistič oken Kärcher, který usnadní Váš jarní úklid. Nově jsme pro Vás také zajistili dopravu zcela zdarma na veškerý sortiment zboží. Představíme Vám některé novinky z našeho aktuálního katalogu a dále Vám poradíme, co dělat pro prevenci a kontrolu návykových látek na pracovišti. Věříme, že informace z nového bulletinu Vám pomohou při Vaší práci.

 

 

Stáhnout Bulletin...

 
 

1. 3. 2017

Bulletin 012017

Vážení zákazníci,
v prvním letošním vydání bulletinu si nenechte ujít zajímavé akce, které jsme pro Vás připravili. Například můžete získat oblíbené poukázky k nákupu v internetovém obchodě Alza a čisticí spreje IBS EASYCLEAN, to vše zdarma k Vaší objednávce. Představíme Vám kvalitní náplně lékárniček dle nových standardů a při nákupu vybavené lékárničky od nás navíc dostanete fotoluminiscenční informační tabulku zdarma. Dále Vám ukážeme, jak v několika krocích přispět k lepší ochraně zdraví zaměstnanců, a jak správně přivolat pomoc v případě úrazu nebo zranění. Také se dozvíte, že k přivolání pomoci můžete využít bezplatnou aplikaci zdravotnické záchranné služby Záchranka, kterou naše společnost HAPPY END CZ, a.s., podporuje. Doufáme, že informace z nového bulletinu pro Vás budou zajímavé a pomohou Vám při Vaší práci.

 

Stáhnout Bulletin...

 

1. 11. 2016

Bulletin - akce poukázky Benizna ZDARMA

Vážení klienti,
v novém vydání bulletinu Vás v úvodu jistě upoutá akce, ve které můžete získat dálniční známku na rok 2017, ale také poukázky k nákupu v internetovém obchodě Alza, to vše ZDARMA k Vaší objednávce. Představíme Vám ochranné profily a nárazníky, novinku z našeho katalogu, díky které zvýšíte bezpečnost Vašich skladů a zaměstnanců. Dále se věnujeme tématu, jak nepodcenit riziko a předejít tak haváriím, nehodám či úrazům. Několika tipy, co by Vás nemělo zaskočit, uzavřeme problematiku CLP značení. Závěrem bulletinu Vám představíme vybrané novinky z katalogu Podzim/zima 2016/2017. Věříme, že Vám tyto informace pomohou k zajištění ještě větší čistoty, bezpečnosti a ekologie na Vašem pracovišti.

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

5. 9. 2016

Bulletin - akce poukázky Benizna ZDARMA

Vážení klienti,
v novém čísle bulletinu společnosti HAPPY END CZ, a.s., se nechte inspirovat akcí, díky které můžete získat poukázky v hodnotě 500 Kč a čerpat tak ZDARMA pohonné hmoty v síti čerpacích stanic Benzina. V souvislosti s akcí na produkty v nové kategorii HYGIENA jsme pro Vás připravili akční sety za zvýhodněné ceny a v tomto bulletinu Vám je představíme. Také jsme Vám zprostředkovali zajímavá fakta a praktické podněty ohledně mytí rukou v rámci článku Jak na hygienu. Dále se věnujeme CLP značení, tentokrát především tomu, jak má být správně látka nebo směs na svém obalu označena. Závěrem Vás seznámíme s nabídkou bezpečnostních sloupků se samonavíjecí páskou. Věříme, že pro Vás bude výběr těchto informací praktický.

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

1. 7. 2016

Bulletin - ace Pilsner Urquell zdarma

Vážení klienti,
společnost HAPPY END CZ, a.s., Vám představuje nové vydání bulletinu. Nejprve Vás jistě zaujme letní akce, ve které můžete získat až 48 plechovek piva Pilsner Urquell zdarma k Vaší objednávce. Dále se můžete začíst do představení nové kategorie v naší nabídce, kterou je Hygiena. V rámci informativního článku Vás uvedeme do problematiky CLP značení a závěrem představíme další katalogovou novinku, kterou jsou nádoby na nebezpečný odpad. Přejeme Vám hezké léto!

 

 Stáhnout Bulletin...

 

9. 5. 2016

Bulletin - akce Vysokotlaký čistič Karcher zdarma

Vážení klienti,
nový bulletin společnosti HAPPY END CZ, a.s., můžete stahovat zde. Připravili jsme pro Vás přehled některých novinek z aktuálního katalogu 2016 jaro/léto. Připomeneme Vám zajímavé výroky našich zaměstnanců z interview za poslední 3 roky. Blíže Vás seznámíme s reflexními páskami pro značení nákladních vozidel a popíšeme Vám výhody vysokotlakého čističe Kärcher. Tento vysokotlaký čistič Kärcher K2 Compact od nás v nové akci můžete ke své objednávce získat zdarma jako dárek. Jak? Čtěte v bulletinu...

 

 Stáhnout Bulletin...

 

1. 3. 2016

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení klienti,
i v tomto roce pro Vás bude společnost HAPPY END CZ, a.s., pravidelně připravovat bulletin. V prvním letošním bulletinu Vás opět upoutáme akcí, ve které můžete získat vlhčené průmyslové utěrky ZDARMA k Vašemu nákupu. Blíže Vás seznámíme s výhodami a použitím podlahových pásek, pomocí kterých snadno vyznačíte plochy, zajistíte bezpečnost únikových prostor a které Vám pomohou udržet pořádek ve skladech. Dále se zamyslíme nad tím, jak lze využít metodu 5S, tedy systém zjednodušení a organizace práce, také v kancelářích. Závěrem se dočtete o více podrobnostech a výhodách vlhčených průmyslových utěrek. Budeme rádi, když Vám naše produkty pomohou ke zjednodušení Váší práce a zajištění její větší bezpečnosti.

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

26. 10. 2015

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení klienti,
nenechte si ujít aktuality, které pro Vás společnost HAPPY END CZ, a.s., připravila do listopadového bulletinu. Úvodem pro Vás máme informace, jak snadno můžete získat novou dálniční známku pro rok 2016 nebo poukázky k online nákupu v internetovém obchodě mall.cz. Jsme rádi, že Vás můžeme blíže seznámit s některými novinkami z našeho aktuálního katalogu, jako jsou například ochranné rohože, venkovní kontejnery pro skladování nebezpečných látek, ekonomické skříně na chemikálie a mnoho dalších. Dále jsme se zaměřili na metodu zefektivňování a urychlování práce - metodu 5S. V rámci příprav na nadcházející zimní období Vám také přinášíme přehlednou prezentaci sklolaminátových i polyetylenových nádob na zimní posyp. Věříme, že všechny tyto aktuální informace oceníte.

 

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

30. 6. 2015

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení klienti,
seznamte se s novým bulletinem společnosti HAPPY END CZ, a.s. Hned v úvodu Vás jistě zaujme letní akce, ze které si odnesete plechovky piva Pilsner Urquell. Představíme Vám novinku z našeho katalogu jaro/léto 2015, kterou jsou mycí stoly, a seznámíme Vás s výhodami průmyslových utěrek v inovativním balení. Nenechte si ujít ani tipy a triky týkající se třídění odpadu na pracovišti. A neváhejte využít další možnost získat plechovku piva Pilsner Urquell zdarma k Vaší objednávce, a to v rámci akce na značkovací spreje. Přejeme Vám hezké léto! HAPPY END CZ, a.s.

 

  

Stáhnout Bulletin...

 

4. 5. 2015

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení klienti,
začtěte se do květnového bulletinu společnosti HAPPY END CZ, a.s. Dozvíte se tak informace o právě probíhající akci, ve které můžete zdarma získatprofesionální nůž Victorinox RescueTool. Neváhejte využít také akci na nádoby na odpad, ke kterým dostanete víko v barvě dle Vašeho výběru zdarma. Dále Vám představíme některé skupiny výrobků, které jsme zařadili do nového katalogu Čistota, bezpečnost a ekologie jaro/léto 2015 jako novinky. Budeme rádi, když Vám tyto informace přijdou vhod.


 

 Stáhnout Bulletin...

 

1. 2. 2015

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení zákazníci,
s novým rokem jsme pro Vás připravili také novou podobu bulletinu. Aktuální informace si tak můžete vychutnat přehledně, ve svěžím a moderním stylu. Představíme Vám akci, ve které lze zdarma získat poukázky do sítě čerpacích stanic OMV, seznámíme Vás s výhodami některých textilních sorbentů a představíme magnetické kapsy Magaframe. Jistě také oceníte novinku na našem webu, kterou je značení potrubí. Věříme, že novou podobu bulletinu oceníte, stejně jako informace, které Vám pravidelně přinášíme.

 

 

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

1. 11. 2014

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení zákazníci,
s posledním letošním bulletinem pro Vás máme nové informace. Představíme akci, v rámci které Vás vybavíme dálničními známkami na rok 2015 nebo poukázkami pro online nákup v internetovém obchodě mall.cz. Seznámíme Vás s protipožárními bezpečnostními skříněmi a jejich výhodami. K příležitosti výročí 20 let od založení naší společnosti jsme pro Vás sestavili interview se zajímavými postřehy našich zaměstnanců. Můžete tak nahlédnout jednak do historie společnosti HAPPY END CZ, a.s., ale také do současné situace. Závěrem se podívejte na vítězné fotografie 5. ročníku fotografické soutěže na téma Výrobky v akci.

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

8. 9. 2014

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení zákazníci,

s nadcházejícím podzimem přicházíme s novým bulletinem, abychom Vám opět předali aktuální informace z prostředí společnosti HAPPY END CZ, a.s. Nejdřív Vám představíme akci, ve které na Vás čeká tolik oblíbená sekera Fiskars X7. V rámci představení novinek Vás blíže seznámíme s výhodami nůžkového zábradlí a s trvanlivým řešením pro značení skladových prostor a hal, se skladovými značkami. Také Vám nabídneme trvale nižší ceny výstražných kuželů. V rámci pravidelné naučné rubriky se věnujeme současným trendům v oblasti bezpečnosti práce a díky interview s naším programátorem budete moci nahlédnout do informačního systému společnosti HAPPY END CZ, a.s. Věříme, že Vás i toto vydání bulletinu bude bavit.

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

1. 7. 2014

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení zákazníci,

společnost HAPPY END CZ, a.s., Vám představuje nový bulletin. Na jeho stranách se dočtete o letní akci, v rámci které můžete zdarma získat 5litrový soudek piva Pilsner Urquell a gril Weber Compact Kettle. Představíme Vám novinku, kterou jsou samolepicí podlahové kapsy nabízející revoluční řešení pro značení skladových prostor a hal. Další novinkou jsou značkovací sprejeumožňující rychlé, čisté a precizní značení většiny povrchů. Zajímavé informace najdete také v pokračování rubriky o bezpečnosti práce. Blíže Vás seznámíme s novou službou v podobě on-line chatu na stránkách www.happyend.cz, díky němuž můžete dostat kvalitní radu či odpověď na své dotazy velmi rychle. Budeme rádi, když se zapojíte do 5. ročníku fotografické soutěže na téma výrobky v akci a využijete možnost získat sekeru Fiskars X7. Věříme, že i tentokrát jsme pro Vás připravili užitečné informace.

 
 

 

5. 5. 2014

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení zákazníci,
 
přinášíme Vám nový bulletin společnosti HAPPY END CZ, a.s. V jeho úvodu Vás upozorníme na akci, která bude probíhat až do 30.6.2014, a ve které lze zdarma získat 91dílnou sadu BOSCH a ruční pilku BOSCH. Představíme Vám nový katalog pro čistotu, bezpečnost a ekologii 2014/2015, ve kterém jsme pro Vás podstatně rozšířili sortiment a přidali 70 nových stran a více než 2 000 nových produktů. Některé novinky z nového katalogu Vám zde blíže představíme. Také si všimnete nové soutěže, ve které můžete získat kupón pro nákup zboží v našem e-shopu, v hodnotě, kterou si sami vyberete, a to podle počtu nalezených chyb v katalogu. Soutěž můžete využít do 30.6.2014 a věříme, že tak rádi učiníte. Mnoho zajímavostí se pak dozvíte v článku pravidelné rubriky Věděli jste to, kde pokračujeme v tématu bezpečnosti práce. Těší nás, že tyto informace využíváte a pomáhají Vám při zajištění čistoty, bezpečnosti a ekologie Vašeho provozu.
 
 

 

1. 2. 2014

Bulletin - akce na sypké a textilní sorbenty

Vážení zákazníci,

první bulletin v roce 2014 Vám přináší mnoho zajímavých informací od společnostHAPPY END CZ, a.s. V úvodu Vás jistě zaujme nová akce, ve které můžete zdarma získat až 10 poukázek na odběr pohonných hmot v síti čerpacích stanic OMV v celkové hodnotě až 5 000 Kč, a to při výběru zboží z našeho aktuálního katalogu a produktů v našem e-shopu. Blíže Vás seznámíme se snadným a efektivním zabezpečením dveří únikových cest a společně se podíváme také na všestrannost použití textilních sorbentů. Závěrem Vám představíme spolehlivé nouzové světlo, jakým jsou svíticí tyčinky SNAPLIGHT. Nezapomněli jsme ani na pokračování rubriky s tématem bezpečnosti práce, která Vás více seznámí s jejím vývojem. Přejeme si, aby Vám námi přinášené informace přišly co nejvíce vhod.

 
 

1. 11. 2013

Bulletin - lékárničky, sorbenty, fotosoutěž

Vážení zákazníci,

máme pro Vás nový bulletin, již poslední v tomto roce. Jeho úvodem se dozvíte, jaké akce jsme pro Vás připravili. Ty lze využít během listopadu a prosince 2013 a zdarma můžete získat některé druhy sorpčních koberců a rohožípoukázku pro nákup v široké síti obchodů, ale také dálniční známku pro rok 2014. Také jsme rádi, že Vám můžeme představit některé z novinek, které byly zařazeny do naší nabídky. Jsou jimi lékárničky pro různá pracoviště, protiskluzový akrylátový sprej a vysoce účinný průmyslový čistič ve spreji. V rámci rubriky naučných článků pokračujeme v tématu bezpečnosti práce. Přejeme Vám, abyste co nejvíce z přečtených informací využili.

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

23. 9. 2013

Bulletin - lékárničky, sorbenty, fotosoutěž

Vážení zákazníci, 

představujeme Vám nový bulletin společnosti HAPPY END CZ, a.s. Úvodem Vás informujeme o nové akci, ve které můžete získat kvalitní nůž Fiskars Edge. Na další straně Vás seznámíme s výsledky 4. ročníku fotografické soutěže, kde si oceněné fotografie můžete také prohlédnout. V rámci naučného článku se začtete do úvodu nové série článků na téma bezpečnost práce a jako novinku Vám představíme první pomoc při zasažení očí. Věříme, že informace, které jsme pro Vás v tomto bulletinu připravili, oceníte.

 

 Stáhnout Bulletin...

 

21. 6. 2013

Katalog - čistota, bezpečnost, ekologie 2013/2014Vážení zákazníci,

společnost HAPPY END CZ, a.s., Vám opět přináší nový bulletin. Na jeho stranách Vám představíme letní osvěžující akci, ve které je pro Vás připraven 5litrový soudek piva Pilsner Urquell. Seznámíme Vás s úkapovými vaničkami, které by neměly chybět ve Vašem provozu a v rámci naučného článku se věnujeme recyklaci stavebního odpadu, rozpouštědel a elektrospotřebičů a tím také téma recyklací uzavíráme. Dále Vám představíme novinku, kterou jsou mobilní plastové sloupky, ideální pomocníci jako zátarasy v podnicích, skladištích, parkovištích nebo garážích. Dozvíte se, že se společnost HAPPY END CZ, a.s., stala jedním ze sponzorů 14. ročníku projektu Zlatý záchranářský kříž. Jsme rádi, že podporujeme správnou věc, a že je jméno naší společnosti spojováno s nejvýznamnějším oceněním, jakého lze v záchranářství dosáhnout.
 

 

Stáhnout Bulletin...

 

22. 4. 2013

Katalog - čistota, bezpečnost, ekologie 2013/2014

Vážení zákazníci,

společnosti HAPPY END CZ, a.s., pro Vás připravila nový Bulletin, již druhé číslo v tomto roce. V úvodu Vás seznámíme s atraktivní akcí, ve které od nás můžete zdarma získat akumulátorový vrtací šroubovák Bosch. Jako novinku Vám představíme výdejní stojany na utěrky, které poskytují jednoduchý, praktický a cenově efektivní způsob výdeje utěrek. Dále jsme pro Vás připravili již 4. ročník fotografické soutěže na téma Výrobky v akci, ve které můžete získat zajímavé ceny. Těmi jsou praktická chemická světla nebo sekery Fiskars X25. V rámci tématu recyklace se tentokrát zaměříme na recyklaci akumulátorů neboli baterií. V závěru Vám představíme nový 240stránkový Katalog pro čistotu, bezpečnost a ekologii Vašeho provozu, který obsahuje více než 1 000 novinek.

 

 

Stáhnout Bulletin...

 

Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.