Bezpečnost práce na českých pracovištích

Bezpečnost práce na českých pracovištích


Výsledky kontrol inspekce práce dokládají, že bezpečnost na pracovištích se někdy podceňuje. Zde najdete pár tipů, jak zlepšit svoji připravenost.

Většina dnešních zaměstnavatelů bere starost o vytváření bezpečných pracovních podmínek velmi vážně. Přesto výsledky kontrol Státního úřadu inspekce práce za první pololetí roku 2017 dokládají, že se v této oblasti rizika někdy podceňují. Dobře zabezpečené pracoviště chrání životy a zdraví zaměstnanců. Také šetří váš čas, peníze a zvyšuje produktivitu celého provozu. Podívejte se na 4 kroky pro úspěšné zvládnutí kontroly bezpečnosti práce.

Postup, jak zlepšit bezpečnost na pracovišti a hodnota BOZP v praxi

 

Jsme připraveni Vám nabídnout odbornou konzultaci a potřebné vybavení pro všechny nepředvídané okolnosti. Produktoví specialisté společnosti HAPPY END Vám rádi pomohou nejen s výběrem vhodného vybavení, ale také s návrhem řešení, které bude plně vyhovovat legislativním požadavkům a Vašim konkrétním potřebám.

Další články z kategorie BEZPEČNOST

Pracovní úrazy a nemoci z povolání vyjdou firmy na miliardy. Často se jim ale dá předcházet.

476 miliard eur. Na tolik vyjdou každý rok zaměstnavatele v Evropské unii nemoci z povolání a pracovní úrazy.

Pokračovat ve čtení
Alkohol a drogy na pracovišti – je to problém?

Podle Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti až 13 % české populace pije denně alkohol, rizikově konzumuje alkohol přes půl milionu Čechů. Navíc ve srovnání s ostatními evropskými zeměmi vynikáme také v užívání drog, zejména marihuany. To vše může mít negativní vliv i na pracovní vztahy a morálku.

 

Pokračovat ve čtení
Tento web používá cookies
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům.