Cena
Štítky
Zatížení rohože
Vhodné použití
Barva
Rozměry výrobku

Čisticí rohože

Profesionální čisticí rohože Notrax vám pomůžou udržovat pořádek ve vstupních částech budov, a tedy i v celém objektu. Jejich konstrukce a design vycházejí z dlouholetých zkušeností výrobce a úklidových firem. Rohože jsou proto velmi funkční. A nejenom že zachycují nečistoty, ale také snižují riziko uklouznutí a pádu

V ideálním případě je dobré vymezit pro čištění obuvi kolem vstupu do budovy zónu dlouhou 4,5 m, a to ze tří různých typů 1,5 m dlouhých čisticích zón. Na 4,5m délce přijdou obě podrážky do styku s čisticí zónou nejméně třikrát, takže může dojít k jejich dokonalému očištění od prachu a vlhkosti. Při použití venkovních i vnitřních rohoží získáte mnoho výhod:

  • První zóna zachytí z podrážek až 40 % hrubých nečistot.

  • Druhá zóna odstraní jemnější nečistoty a většinu vlhkosti. Tvoří ji povrchově strukturované čisticí rohože s dvěma typy vláken. Po průchodu touto zónou je obuv očištěná až ze 70 %.

  • Třetí zóna podrážky dosuší a zbaví je posledních zbytků jemného prachu.

V naší nabídce najdete širokou škálu venkovních a vnitřních čisticích rohoží v různých barvách a s různými vzory. Všechny vám budou sloužit dlouho a spolehlivě.

Použité materiály jsou navíc recyklovatelné a vyrobené v souladu s nařízením o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek (REACH).