Cena
Štítky
Zatížení rohože
Vhodné použití
Barva
Rozměry výrobku

Vnitřní čisticí rohože

Vnitřní čistící rohože jsou určeny pro očistu obuvi ve vnitřních částech vchodových prostor do škol, universit, kancelářských budov, bank, obchodů, relaxačních a sportovních center. Tyto výrobky jsou testovány v souladu s hygienickými požadavky a všechny mají sanitární epidemiologický atest.

Vnitřní čistící rohože jsou vybaveny pevným a pružným podkladovým materiálem, která zajišťuje tvarovou stabilitu rohože, nepropustnost pro špínu a vlhkost, protiskluznost a vysokou životnost. Použitý materiál nešpiní podlahové krytiny a chrání je proti poškrábání. Povrch čistících rohoží je tvořen odolnými vlákny z různých typů syntetických materiálů, které zajišťují abrazi pro nečistoty a prach a absorpci pro vlhkost a také skrývají uvolněné nečistoty uvnitř vlákenné vrstvy. Lze je čistit jednoduše pomocí vysavače, některé typy lze čistit také extrakcí. Pravidelná údržba čistících rohoží prodlužuje jejich životnost.

V naší nabídce najdete širokou škálu barev a vzorů čistících rohoží a mnohé se dají vzájemně kombinovat. Lehce tedy můžete esteticky doladit vstupní prostory a zároveň zajistit jejich dlouhotrvající čistotu.