Cena
Štítky
Vhodné použití
Barva
Rozměry výrobku

Dezinfekční rohože

V případě výskytu závažných bakteriálních a virových infekcí, mezi které patří nebezpečný africký mor prasat, je životně důležité dodržovat přísná hygienická pravidla. Vyhláška č. 202/2004 Sb., o opatřeních pro předcházení a zdolávání afrického moru prasat stanoví povinnost používat vhodné dezinfekční prostředky.

HAPPY END Vám pro tento účel nabízí speciálně vyvinuté dezinfekční rohože, které zajišťují hygienu a výrazně snižují riziko šíření nákazy. Jejich spolehlivost a účinnost byla prověřena při rozsáhlé epidemii slintavky a kulhavky, v případě šíření ptačí chřipky a rozhodně se hodí i pro boj se smrtelně nebezpečným africkým prasečím morem, který se u nás nově objevil.

Jak fungují?

Dezinfekční rohože a koberce slouží k důkladné očistě obuvi všech přicházejících a odcházejících osob, stejně jako k očistě kol všech vjíždějících a vyjíždějících vozidel. Pro správnou funkčnost dezinfekčních rohoží je nutné je nejdříve naplnit příslušným dezinfekčním roztokem a udržovat sorpční a čisticí část rohoží mokrou.

Dezinfekční roztok není součástí dodávky. Doporučení na to, jaký druh dezinfekce je nutné použít, Vám v případě potřeby dají pracovníci nejbližší hygienické stanice.