Cena
Barva
Doba dosvitu
Intenzita svitu
Délka

Bezpečnostní

Bezpečnostní chemická světla jsou speciálně vyvinuté prostředky pro zajištění bezpečnosti lidí při haváriích, přírodních katastrofách, masových akcích apod.

Chemické světlo IMPACT je samoaktivační chemické světlo, které se rozsvítí nárazem o zem a nebo o tvrdou podložku. Délka trubice je 40 cm, vydává tedy více světla než standardní svítící tyčinky. Jsou velmi vhodné při opravách vozidel a nebo při ostraze budov nebo pro označení nebezpečného prostoru. Na obou koncích jsou umístěna praktická oka pro uchycení či uvázání. Jsou dodávány v 6 barvách a ve 3 délkách svítivosti.

Chemické světlo DRIVER  20 a DRIVER 25 je vyvinuto jako bezpečná a ekologická varianta k tradičním zápalným světlicím. Délka trubice je 20 a  25 cm a součástí světla je i praktický stojánek. Chemické světlo DRIVER 20 navíc obsahuje reflexní proužek, který zvyšuje viditelnost až na 1500 m.

Záchranné chemické světlo MARKER PML je chemické světlo, které lze aktivovat jednou rukou a je viditelné na vzdálenost až 2000 m. Toto světlo lze připevnit na oděv. Je vhodné pro přilákání pozornosti při ztrátě orientace či zranění v přírodě.

Signální chemické světlo SOS lze použít jako signalizační zařízení při záchranných akcích v přírodě, při přírodních a jiných katastrofách. Je opatřeno pevným lankem a plastovým krytem tak, že je možné signálním světlem točit. Tím se vytvoří světelný kruh viditelný na vzdálenost až 3000 m.

Samolepicí svítící terč  je vhodným řešením pro barevné označení cesty, hranice a nebo k rozlišení stupně naléhavosti zdravotní péče při hromadných haváriích. Terče lze přilepit na povrch oděvu, aktivace je provedena pouhým zmáčknutím terče. Jsou dodávány v 5 barvách.

Naši obchodní zástupci Vám rádi vysvětlí výhody použití jednotlivých typů bezpečnostních chemických světel  tak, abyste se mohli správně rozhodnout.