SAFETY POINT: Vše pro ochranu zdraví na jednom místě

Bezpečnost
SAFETY POINT: Vše pro ochranu zdraví na jednom místě

Od lékárničky přes defibrilátor k evakuačním maskám - díky SAFETY POINTU nejsou bezpečnost a ochrana zdraví jen formální pojmy.

Do situace, kdy jde o minuty a o život, se může dostat každý. Vždyť jen pracovních úrazů s následnou pracovní neschopností se v roce 2017 stalo téměř 50 tisíc. Připočtěte k nim náhlé zdravotní indispozice a rázem máte desítky tisíc důvodů, proč při zajištění ochrany zdraví zaměstnanců vsadit na takzvaný SAFETY POINT.  

Díky SAFETY POINTU můžete rychle poskytnout první pomoc, zavolat záchrannou službu a zachránit život. Součástí integrovaného řešení jsou ale i prostředky pro bezpečné odstranění havárie (např. úniku nebezpečných kapalin) nebo evakuaci. Každý SAFETY POINT je unikátní a navržený přesně podle potřeb daného provozu.

 

Pomůže při školení i při skutečných potížích

SAFETY POINT je unikátní také v tom, že neřeší jen minimum, které ukládá legislativa, ale obsahuje vybavení pro reálnou pomoc. Navíc díky jeho přítomnosti můžete zaměstnance proškolit přímo na pracovišti a ukázat jim, jak jednoduchá, ale důležitá včasná pomoc je.

Díky SAFETY POINTU tak posunete bezpečnost a ochranu zdraví od formálního naplnění do praxe, která může zachránit život.

 

SAFETY POINT: Navržený pro reálné podmínky

Hliníkový rám je červený, díky tomu výrazný a dobře viditelný. Vnitřek SAFETY POINTU je členěný do polic a část vybavení v něm visí na háčcích - díky tomu je vše rychle po ruce. Zapomeňte také na klasická veřejová dvířka. SAFETY POINT se otevírá pomocí rolety, která nikomu v důležitých chvílích nepřekáží. Roletu je navíc možné napojit na zvukové a vizuální signály, které po jejím otevření všem v provozu oznámí havarijní stav. Z bezpečnostních důvodů se roleta nedá uzamknout.

 

Jak vypadá SAFETY POINT?

  • červený hliníkový rám

  • vnitřní prostor členěný pomocí polic a háčků

  • otevírání pomocí rolety

  • rozměry: 180 x 120 x 30 cm

 

Čím je vybaven SAFETY POINT?

 


Máte zájem o více informací?  

Kontaktujte mě prosím na e-mailovou adresu sobicka@happyend.cz nebo telefonicky přes naši zelenou linku 800 156 944.

Ondřej Sobička, manažer projektu SAFETY POINT