Inovace v BOZP s HAPPY ENDem

BezpečnostHappy End
Inovace v BOZP s HAPPY ENDem

Chcete se seznámit s novými trendy v BOZP a vidět, jak mohou nové technologie usnadnit řízení bezpečnosti? Nenechte si ujít první ročník konference Inovace v BOZP, kterou pořádá vydavatelství Verlag Dashöfer s podporou společnosti HAPPY END.
Konference Inovace v BOZP se koná 19. listopadu 2019 od 9.00 hodin v hotelu Olympik Tristar. Vystoupí zde odborníci na management bezpečnosti a uplatnění moderních technologií nejen na poli bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ale také optimalizace a integrace řídicích procesů. A rozhodně nepůjde jen o teorii. Budou zde uvedeny příklady z praxe i názorné předvedení použití nových technologií, přístupů a řešení. 
 

Co vás čeká 

 
O dosavadních zkušenostech se zaváděním nové normy ISO 45001 do praxe promluví zkušená auditorka Monika Becková. Martin Kába a Konstantin Novikov ze společnosti CIE Consulting budou sdílet své zkušenosti s využitím virtuální reality při ergonomické optimalizaci pracoviště. Jan Šeliga z firmy ALIS prozradí čtyři inspirace k inovacím v BOZP. O tom, jak využívat rozšířenou realitu bezpečně, a přitom využít všech výhod, které nabízí, bude muvit Radek Beránek ze společnosti Konica Minolta IT Solutions. Ale nezůstane jen u slov, představí také výsledky pilotního projektu nasazení technologie Smart Glasses. A zazní ještě další zajímavé prezentace. Akcí vás provede Ondřej Sobička ze společnosti HAPPY END.


Pro koho je akce určena?

 
Pro každého, kdo vidí BOZP v souvislostech, má zájem se profesně vzdělávat, dozvědět se o posledních trendech v oboru a být tak v obraze. 
Více informací najdete zde

TAK PŘIJĎTE. TĚŠÍME SE NA VÁS!