AKCE: Vyberte si dárek: Dálničku nebo kartu Lidl?

Akce
AKCE: Vyberte si dárek: Dálničku nebo kartu Lidl?

Je to tak: Zima se už hlásí o slovo. A s ní i naše zimní HAPPY AKCE. Co můžete získat? Až 600 z vás od nás dostane roční dálniční známku v hodnotě 1 500 Kč a 200 z vás dárkovou kartu Lidl v hodnotě 500 Kč. Čtěte dál a dozvíte se podmínky akce.

JAK DÁRKY ZÍSKÁTE?


ROČNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKA

Poukaz na roční elektronickou dálniční známkuNakupte produkty v kategoriích Sorbenty nebo Průmyslové utěrky za 20 000 Kč (bez DPH) a víc, a poukaz na roční elektronickou dálniční známku v hodnotě 1 500 Kč je váš. V době trvání akce můžete poukaz na dálniční známku získat i opakovaně.

Poukaz na dálniční známku vám pošle e-mailem nebo vám ho vytiskne váš odborný poradce. Pokud nevíte, kdo jím je, volejte zelenou linku 800 156 944.

Součástí poukazu na dálniční známku jsou unikátní kód a instrukce, co zbývá udělat, aby elektronická dálniční známka byla definitivně vaše. Jakmile poukaz budete mít, můžete ho uplatnit na stránce ... ještě pár kroků, a známka je vaše.

POZOR: Poukaz uplatněte nejpozději do 30. 4. 2023, později už to nebude možné. Až poukaz uplatníte, my vám na vámi poskytnuté údaje (SPZ automobilu, e-mailovou adresu apod.) koupíme a pošleme roční elektronickou dálniční známku.

Nejenom že od nás za nákup sorbentů můžete dostat dárek, ale navíc je u nás koupíte nejvýhodněji. Ostatní dodavatelé sorbenty neustále zdražují, ale my z pozice lídra na českém trhu do konce roku držíme jejich ceny. Tak neváhejte a nakupte naše sorbenty do zásoby.


DÁRKOVÁ KARTA LIDL

Dárková karta na nákup v Lidlu v hodnotě 500 KčNepotřebujete zrovna sorbenty ani průmyslové utěrky? Pak nakupte aspoň za 20 000 Kč (bez DPH) katalogové a internetové zboží v jakékoli produktové kategorii, a máte v kapse dárkovou kartu Lidl v hodnotě 500 Kč. I tu můžete v době trvání akce získat opakovaně, a v rámci jedné objednávky dokonce hned dvakrát.

Dárkovou kartu Lidl vám předá osobně váš odborný poradce.


MŮŽOU SE AKCE KOMBINOVAT?

Určitě, jenom musíte splnit podmínky obou akcí. Například pokud nakoupíte za 40 000 Kč (bez DPH) a z toho 20 000 Kč bude za produkty v kategoriích Sorbenty a Průmyslové utěrky, získáte jak poukaz na dálniční známku, tak dárkovou kartu Lidl.


JAK DLOUHO AKCE TRVAJÍ?

Poukaz na dálniční známku můžete získat od 1. 11. 2022 do 31. 1. 2023 nebo dokud nevydáme všech 600 poukazů. A dárkovou kartu Lidl od nás můžete dostat od 1. 11. 2022 do 31. 12. 2022 nebo dokud nevyčerpáme všech 200 dárkových karet.


INSPIRUJTE SE PRODUKTY DOPORUČENÝMI NAŠIMI PRODUKTOVÝMI SPECIALISTY: