Měkké ochranné profily

Polyuretanové profily mohou absorbovat šok lidí, strojů a zařízení v nebezpečných rozích nebo na hranách. Profily mohou být instalovány ve skladech podél transportních cest, na strojích, dopravnících a na stěnách a sloupech. Jejich výrazné zabarvení zároveň upozorňuje na nízké profily průchodů, chodeb a vjezdů, takže brání nechtěným ranám a poraněním.

Použitý polyuretan je vyroben speciální patentovanou technologií, která umožňuje vysokou pružnost konečných výrobků, díky tomu je možné je ohýbat a přizpůsobovat. Varovné barevné značení je odolné vůči oděru, povrch je chráněn speciální vrstvou velmi odolnou vůči oděru a proražení. Profil je probarvený v celé hmotě buď žlutě, červeně, bíle nebo černě. V naší nabídce můžete najít profily v tomto barevném provedení: žlutočerné, bíločervené, černé a fotoluminiscenční/černé se svítivostí 180 mcd/m2.

Materiál je také tepelně odolný v rozmezí teplot od -40 do +100 oCelsia. Výrobky mohou být použity uvnitř i venku a z hlediska chování v případě požáru jsou testovány podle německé normy DIN 4102. Profily jsou většinou vybaveny odolnými samolepicími páskami s vysokou adhezní silou 21N/25 mm. Před aplikací je výhodné nejdříve povrch očistit a popř. vyhladit. Aplikace je jednoduchá a rychlá také díky tomu, že potřebnou délku profilu si jednoduše uříznete nebo ustříhnete.

V naší nabídce najdete profily různých tvarů. Základní délka je 1m, ale je možné na objednávku získat i 5m a 50m kusy.


Vyberte si z těchto podkategorií

Tento web používá cookies

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Více informací